Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Benzer WS 50 125

Benzer WS 50 125 - części i tuning

Benzer WS 50 125 - części i tuning

Dziesięć lat temu spółka Benzer popełniła szereg działań marketingowych, ogłaszając przełom na rynku motorowerów. Benzer WS 50 miał stać się obiektem pożądania jako prosty klasyk wyposażony w manual. Akurat przekładnia biegów wymagająca nieco pomyślunku, była fajnym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że samodzielna zmiana biegów znacznie podnosi frajdę z jazdy, a także zwiększa dynamikę pojazdu.

A reszta? Faktycznie klasyk, nieco przypomina wschodnio-Niemieckie Simpsony z lat 80 ubiegłego wieku. W swoim czasie biły rekordy popularności, na równi z Radziecką Wierchowiną.

Ale, dla znakomitej większości tamte czasy są tak odległe, że byliby gotowi szukać odbicia ówczesnych pojazdów w węglu.

Benzer WS 50 - części

Wizualnie zamknięta w prostokącie forma, niewiele da się tutaj zrobić. W każdym razie ścigacza z tego nie będzie. Z tego powodu drapieżne noże zamiast szprych wydają się lekką przesadą.

Za to pięćdziesiątka ma serce do wędrówek. Dosłownie! Niemal cztery konie mocy w połączeniu z kołami 17” sprawiają, że pojazd dostanie się wszędzie, bez względu na rodzaj nawierzchni, a nawet jej chwilowy brak.

Prawie dwa metry długości i długa kanapa to pewny komfort dla pasażera, w czym skutecznie pomaga ponad metrowa wysokość jednośladu. Otwarta konstrukcja znakomicie ułatwia serwis, zapewniając dostęp do wszystkich elementów z każdej strony. Pozostaje jedynie znaleźć coraz mniej dostępne części. Chodzą słuchy, że można się o nie postarać na stronie „cylindry.pl”, lecz trzeba nieco się pospieszyć.

Benzer WS 50 – części, opinie

Duże koła, mocne serce i spore wymiary, to niewątpliwie argumenty na plus. Motorower jest dość przewiewny, dzięki czemu waży zaledwie 80 kilogramów. To w prostej linii prowadzi do niskiego spalania.

A, że nie przypomina w niczym Hondy CBR F4?

Spokojnie, i na nią w końcu przyjdzie czas.

Loading...