Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER WS50 WS 50 - CZĘŚCI I TUNING

Katalog części
Sprężyna zapadki zmieniacza biegów do Romet Ogar Sprężyna zapadki zmieniacza biegów do Romet Ogar 2

SPRĘŻYNA ZAPADKI ZMIENIACZA BIEGÓW

Części do motocykli od 50 do 350
N 131-192 02-SK50-24323-1P47FM ( zapas do pudełka)
5,00 zł
Sprężyna zapadki , umieszczonej przy rolce bębna wybieraka biegów . Określana tez jako sprężyna zmieniacza biegów , lub sprężyna pozycjonera . Dedykowana głównie do klasycznych motorowerów . Uwaga . sprężyna kompatybilna jedynie z zapadka widoczna na zdjęciu nr 1.
Wyświetla 1-16 of 262 produktów

BENZER WS 50 motorower 

Dziesięć lat temu spółka Benzer popełniła szereg działań marketingowych, ogłaszając przełom na rynku motorowerów. Benzer WS 50 miał stać się obiektem pożądania jako prosty klasyk wyposażony w manual. Akurat przekładnia biegów wymagająca nieco pomyślunku, była fajnym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że samodzielna zmiana biegów znacznie podnosi frajdę z jazdy, a także zwiększa dynamikę pojazdu.

A reszta? Faktycznie klasyk, nieco przypomina wschodnio-Niemieckie Simpsony z lat 80 ubiegłego wieku. W swoim czasie biły rekordy popularności, na równi z Radziecką Wierchowiną.

Ale, dla znakomitej większości tamte czasy są tak odległe, że byliby gotowi szukać odbicia ówczesnych pojazdów w węglu.

Benzer WS 50 - części

Wizualnie zamknięta w prostokącie forma, niewiele da się tutaj zrobić. W każdym razie ścigacza z tego nie będzie. Z tego powodu drapieżne noże zamiast szprych wydają się lekką przesadą.

Za to pięćdziesiątka ma serce do wędrówek. Dosłownie! Niemal cztery konie mocy w połączeniu z kołami 17” sprawiają, że pojazd dostanie się wszędzie, bez względu na rodzaj nawierzchni, a nawet jej chwilowy brak.

Prawie dwa metry długości i długa kanapa to pewny komfort dla pasażera, w czym skutecznie pomaga ponad metrowa wysokość jednośladu. Otwarta konstrukcja znakomicie ułatwia serwis, zapewniając dostęp do wszystkich elementów z każdej strony. Pozostaje jedynie znaleźć coraz mniej dostępne części. Chodzą słuchy, że można się o nie postarać na stronie „cylindry.pl”, lecz trzeba nieco się pospieszyć.

Benzer WS 50 – części, opinie

Duże koła, mocne serce i spore wymiary, to niewątpliwie argumenty na plus. Motorower jest dość przewiewny, dzięki czemu waży zaledwie 80 kilogramów. To w prostej linii prowadzi do niskiego spalania.

A, że nie przypomina w niczym Hondy CBR F4?

Spokojnie, i na nią w końcu przyjdzie czas.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania