Wybierz swój pojazd (2567 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Zipp ZV50 ZV 50 - CZĘŚCI

Zipp ZV 50 motorower 

Black Duke w pełni zasługuje na swój arystokratyczny przydomek. Ciekawa konstrukcja, będąca połączeniem crossa ze ścigaczem sprawia, że Zipp ZV 50 obdarzany jest miłością przez młodszych użytkowników. Aby była to miłość odwzajemniona, należy zadbać o pełne wyposażenie garażu w najlepszej jakości części, których bogaty wybór można bez trudu znaleźć na stronie „cylindry.pl”.

Zipp ZV 50 – Części.

Ostra jazda, a taka będzie, biorąc pod uwagę sportowy charakter maszyny, powoduje w naturalny sposób większe zużycie elementów napędowych. Ostre hamowania czy nagłe zrywy muszą w konsekwencji prowadzić do tego, że nie wytrzymają klocki lub linki gazu. Wymiana nie powinna stanowić problemu, biorąc pod uwagę stały dostęp do części na „cylindry.pl”, sprawną realizację zamówienia oraz natychmiastową wysyłkę. Zipp ZV 50 – części to także zaskakująco niskie ceny. Firma, zdając sobie sprawę, że młodzi kierowcy nie zawsze dysponuje nadmierną ilością gotówki, zadbała o to, by asortyment był dostępny również dla nich. To z pewnością sprawi, że zakupy na „cylindry.pl” będą nie tylko przyjemnością, lecz także staną się normą. Tym bardziej dla posiadaczy zarejestrowanego konta na portalu umożliwiającego stały kontakt z obsługą sklepu.

Zipp ZV 50 – części, opinie.

Jak najbardziej subiektywnie można powiedzieć, że jest przepiękny. Tylne, mniejsze koło sprawia, że Zipp ZV 50 wydaje się szykować do skoku. Pod względem wizerunkowym zbiera zasłużone najwyższe noty. Podobnie rzecz się ma z wygodą, nawet dla dwóch osób. Jedynie wykonanie obudowy migaczy może budzić wątpliwości, większość użytkowników po prostu je wymienia.

Pozostaje życzyć szerokiej drogi, jednak biorąc pod uwagę temperament młodzieży i możliwości księcia dodajmy jeszcze, bezpiecznej.

Katalog części

CYLINDER KPL CROSS CHOPPER 50

Części do motocykli od 50 do 350
103-68
65,00 zł
Standardowy cylinder do crossów i motorowerów poj 50 w kpl:  tłok , pierścienie , sworzeń , zabezpieczenia i uszczelki 

Zębatka napędowa tylna 47 zębów

Części do motocykli od 50 do 350
428/58/78/P 103-91
31,00 zł
Tylna zębatka napędowa do nakedów i  motocykli . Kompatybilna z łańcuchem o symbolu 428  Oferowana zębatka ma 47 - zębów
Wyświetla 1-16 of 176 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.