Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Romet Ogar 202

Romet Ogar 202 części i tuning

Od czasu do czasu pojawiają się nieśmiało, licząc na zrozumienie. Nie narzucają się nowoczesnym designem, nie olśniewają fetą barw, a mimo to powodują żywsze bicie serc u znawców. Tak jest w przypadku przedstawiciela serii Romet Ogar 202. Chciałoby się powiedzieć, klasyka! Lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku powróciło na nasze drogi. Trzeba Wam wiedzieć moi drodzy, że nie było wtedy trendów, jakiejś określonej mody nastawionej na pusty lans. Sprzęt z tamtych lat miał duszę. Musiał przede wszystkim dawać sobie radę w trudnym terenie, a sylwetką godnie reprezentować konkretnego producenta. O co mi chodzi?

Obecnie na rynku aut mamy wylew sedanów, SUV-ów i innych cudów wszelkiej maści, jednak pewność co do modelu, uzyskujemy dopiero po weryfikacji znaczka na masce. Wszystko na jedno kopyto. Podobnie dzieje się z jednośladami.

Wieje nudą, w trasie nie ma na czym oka zawiesić. Aż tu nagle pojawia się on, istna perełka! Ogar 202 wizualnie przywraca wiarę w dobry gust.

Romet Ogar 202 – części

Pięćdziesiątka spełnia surowe wymogi odnośnie do standardu emisji spalin. Można dzięki temu śmigać swobodnie po całej UE. Duże koła i wysoki prześwit pozwalają skrócić sobie drogę przez bezdroża, bez obawy, że zostawimy na wertepach połowę pojazdu.

Wymiary:

-Długość – 1920 mm;

-Szerokość – 770 mm;

-Wysokość – 1080 mm.

Jak widać, motorower dorasta gabarytami do swoich pełnowymiarowych kuzynów. Design z lekka ociera się o poczciwe WSK Gil, najpopularniejszy motocykl w PRL.

Do tego skrzynia klasyczna czterobiegowa, 3,5 konia, czyli nie trzeba popychać pod górkę. Romet Ogar 202 – części, są jeszcze dostępne na „cylindry.pl”, ale radzę się pospieszyć. Nic, co piękne, nie trwa wiecznie.

Romet Ogar 202 – części, opinie

Niemal wszędołaz, sprawnie pokonuje nawet trudne trasy, zatem z pewnością poradzi sobie na terenach podmiejskich. Ogar jest także wyjątkowo bezawaryjny. Wygodny dostęp z każdej strony do mechanizmów ułatwia skuteczny serwis, o przeglądach nie mówiąc. Czułe spojrzenie właściciela natychmiast ogarnie, czy wszystko jest w porządku.

Do pełni szczęścia brakuje jedynie dobrze wyposażonego garażu w części zamienne, lecz ten kłopot spokojnie możemy pozostawić załodze „cylindry.pl”, sami planujemy trasę w Google Maps i…

„Już za parę dni, za dni parę

weźmiesz plecak swój i gitarę”

Ja w każdym razie uwielbiam takie klimaty.

Loading...