Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

KINGWAY BARRACUDA 50 2T - CZĘŚCI

KINGWAY BARRACUDA 50 2T , skuter dwusuwowy 

Bo do tanga trzeba dwojga, do Kingway Barracuda też. W każdym razie skuter jest na tyle duży, że dwie osoby na pokładzie będą czuć się wystarczająco komfortowo, co w przypadku pięćdziesiątek nie zawsze jest tak oczywiste. Nawet wysoki biker może sobie pozwolić na luksus wyprostowania nóg, a może się to przydać na dłuższej trasie. Barracuda aż się prosi o dalsze wypady. Przy 108 kilogramach masy własnej, można nią osiągnąć nawet 80 km/h. Fakt, że mówimy tu o silniku 2T, dynamicznym, lecz także bardzo spragnionym wachy. W każdym razie prędkość robi wrażenie!

Niestety, nie na wszystkich, ponieważ z sobie tylko wiadomych przyczyn pięćdziesiątka nie zyskała wielkiej popularności wśród rodzimych skuterowców.

Kingway Barracuda-części

Z tego samego powodu zdobycie kompletu Kingway Barracuda – części, może przysporzyć nieco trudności. Pół biedy, jeśli chodzi o klocki, linki gazu i podobne drobiazgi. Po plastiki już trzeba się nabiegać. Chyba że ktoś woli lekko, łatwo i przyjemnie. Wtedy wystarczy zajrzeć na stronę „cylindry.pl”, a wszystko przywiozą już po kilku dniach, wprost pod drzwi garażu.

Kingway Barracuda – części, opinie

Można powiedzieć, że sprzęt spełnia kryteria jednośladu turystycznego. Jest wystarczająco wygodny, duży i silny, by załadować na niego małe co nieco. W tym miejscy zachwyty się kończą z powodu niezrozumiałych zaniedbań w kontekście dopasowania obudowy. Kosiarka prezentuje się dobrze, do czasu zdjęcia któregokolwiek elementu. Później jest płacz i zgrzytanie zębów. Nic do siebie nie pasuje i trzeba naprawdę sporo się napracować, by złożyć wszystko w miarę poprawnie.

Czyli, póki się da, jeździmy. A z byle drobnostką lecimy do serwisu. Niech się męczą…i gwarancja będzie, a co?

Loading...