Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KINGWAY BARRACUDA 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów chińskich
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
czujnik stou skuter 4T 2T

CZUJNIK STOPU SKUTER 4T i 2T

Części do skuterów chińskich
104-81
10,00 zł
Czujnik stopu do skuterów 4T i 2T . O pojemności od 50 do 150 cm Czujnik z dwoma kabelkami montowany przy manetce hamulca szczękowego. Zarówno przedniego jak i tylnego 
Wyświetla 1-16 of 318 produktów

KINGWAY BARRACUDA 50 2T , skuter dwusuwowy 

Bo do tanga trzeba dwojga, do Kingway Barracuda też. W każdym razie skuter jest na tyle duży, że dwie osoby na pokładzie będą czuć się wystarczająco komfortowo, co w przypadku pięćdziesiątek nie zawsze jest tak oczywiste. Nawet wysoki biker może sobie pozwolić na luksus wyprostowania nóg, a może się to przydać na dłuższej trasie. Barracuda aż się prosi o dalsze wypady. Przy 108 kilogramach masy własnej, można nią osiągnąć nawet 80 km/h. Fakt, że mówimy tu o silniku 2T, dynamicznym, lecz także bardzo spragnionym wachy. W każdym razie prędkość robi wrażenie!

Niestety, nie na wszystkich, ponieważ z sobie tylko wiadomych przyczyn pięćdziesiątka nie zyskała wielkiej popularności wśród rodzimych skuterowców.

Kingway Barracuda-części

Z tego samego powodu zdobycie kompletu Kingway Barracuda – części, może przysporzyć nieco trudności. Pół biedy, jeśli chodzi o klocki, linki gazu i podobne drobiazgi. Po plastiki już trzeba się nabiegać. Chyba że ktoś woli lekko, łatwo i przyjemnie. Wtedy wystarczy zajrzeć na stronę „cylindry.pl”, a wszystko przywiozą już po kilku dniach, wprost pod drzwi garażu.

Kingway Barracuda – części, opinie

Można powiedzieć, że sprzęt spełnia kryteria jednośladu turystycznego. Jest wystarczająco wygodny, duży i silny, by załadować na niego małe co nieco. W tym miejscy zachwyty się kończą z powodu niezrozumiałych zaniedbań w kontekście dopasowania obudowy. Kosiarka prezentuje się dobrze, do czasu zdjęcia któregokolwiek elementu. Później jest płacz i zgrzytanie zębów. Nic do siebie nie pasuje i trzeba naprawdę sporo się napracować, by złożyć wszystko w miarę poprawnie.

Czyli, póki się da, jeździmy. A z byle drobnostką lecimy do serwisu. Niech się męczą…i gwarancja będzie, a co?

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania