Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5048 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MAGNUS VENIRO 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
WARIATOR WARIATOR  2

WARIATOR KPL 2T

Części do skuterów chińskich
100-103
41,00 zł
Wariator kpl przeznaczony do dwusuwowych skuterów z silnikami: 1E40QMA oraz 1E40QMB
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów chińskich
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
czujnik stou skuter 4T 2T

CZUJNIK STOPU SKUTER 4T i 2T

Części do skuterów chińskich
104-81
10,00 zł
Czujnik stopu do skuterów 4T i 2T . O pojemności od 50 do 150 cm Czujnik z dwoma kabelkami montowany przy manetce hamulca szczękowego. Zarówno przedniego jak i tylnego 
Manetki z rolgazem -część do skuterów Manetki z rolgazem -część do skuterów 2

Manetki z rolgazem - część do skuterów

Części do skuterów chińskich
42-16
12,00 zł
Zestaw prawej i lewej gumowej manetki na kierownicę. Manetka prawa z plastikowym zaczepem linki gazu ( tzw rolgazem) Jest to część zamienna do skuterów chińskich, o pojemności od 50 do 150cm
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów chińskich
100-203
69,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 217 produktów

Moto Magnus Veniro 50 , skuter dwusuwowy 

Z tą serią jest podobnie, jak ze świętym Mikołajem. Wszyscy o niej coś słyszeli, lecz mało kto widział. Rzeczywiście Moto Magnus Veniro, podobnie jak i reszta pojazdów z tej stajni nie zdominowały naszych miast i wsi. Może to nieco dziwić, biorąc pod uwagę specyficzną elegancję Veniro.

O ile brak jest jakichś elementów sportowych, nadających skuterowi drapieżności, o tyle maszynka z pewnością powinna trafić do serc nieco bardziej statecznych użytkowników. Naprawdę przykuwa wzrok.

Moto Magnus Veniro – części

W tym wypadku należy się pospieszyć. O tym, jak niewiele jest tych kosiarek na rynku wtórnym, niech świadczy znikoma liczba ofert sprzedaży. Podobnie będzie z akcesoriami serwisowymi. Plastiki do skutera Moto Magnus Veniro, być może niedługo okażą się białymi krukami w segmencie pięćdziesiątek. Na razie, nawet jeśli nie ma po temu wyraźnej potrzeby, warto zajrzeć na stronę „cylindry.pl”, by zabezpieczyć się na tzw. czarną godzinę. Tym bardziej że części do Moto Magnus Veniro nie osiągnęły jeszcze poziomu cen kolekcjonerskich.

Spróbujcie zdobyć oryginalne lusterko do Mercedesa 190 SL, a zrozumiecie, o co w tej zabawie chodzi.

Dobra wiadomość jest taka, że wiele podzespołów ma wspólne parametry techniczne, a to w prostej linii oznacza, że są delegowane do różnych modeli skuterów.

Moto Magnus Veniro – części, opinie

Nawet pojazdy z rocznika 2008 są w stanie zadziwić estetyką i stanem technicznym, co świadczy o wysokiej jakości sprzętu. Inna sprawa, że zdecydowana większość bikerów wie, jak zadbać o swoją maszynę.

Jednoślady są naprawdę bardzo wdzięcznym obiektem serwisowania. Łatwy dostęp do wszystkich podzespołów nijak nie usprawiedliwia pordzewiałych i popękanych elementów np. zawieszenia.

Chciałoby się powiedzieć „Śpieszmy się kochać nasze skutery, tak szybko odchodzą”.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania