Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

MAGNUS T-REX 50 2T - CZĘŚCI

Moto Magnus T-REX 50 ,  skuter dwusuwowy 

Tyrannosaurus rex był jednym z największych lądowych drapieżników. T-rex pojawiał się rzadko, lecz zawsze pozostawiał po sobie odpowiednie wrażenie. Podobnie jak Moto Magnus T-Rex, który w bikerach ceniących sobie wyjątkowość, masę i wygodę musi budzić zachwyt!

Turystyczny majstersztyk w wydaniu skuterowym! Aż trudno uwierzyć, że to pięćdziesiątka.

Inna sprawa, że na brak popularności tego modelu mogła wpłynąć niewiedza ewentualnych użytkowników. Mianowicie oceniając dość zwartą i wizualnie ciężką sylwetkę skutera, mogli dojść do mylnego wniosku, że kosiarka z natury jest ociężała i paliwożerna. Szkoda, ponieważ ten model w segmencie skuterów mógł stanowić swoistą wisienkę na torcie.

Moto Magnus T-Rex części

Niestety naszego T-rexa wycofano z produkcji. Jeśli pojawiają się jeszcze jakieś modele, to należy traktować je w kategorii eksponatów. Na szczęście mamy jeszcze dostęp do Moto Magnus T-Rex części, lecz to już z pewnością końcówka. W przyszłości bikerzy będą zmuszeni wspomagać się kompatybilnymi odpowiednikami, a plastiki do skutera Moto Magnus T-Rex będą gratką kolekcjonerską.

Tak czy inaczej, nie ma na co czekać. Ostatnie sztuki w magazynach sklepu „cylindry.pl” nie będą czekać wiecznie. Linki gazu, klocki itp. można kupić na zapas. Nie kosztują wiele, a z pewnością się przydadzą.

Moto Magnus T-Rex części, opinie

Wracając do samego modelu, kosiarka zbudowana jest na solidnej ramie, nadającej T-rexowi dobrą sztywność. Nie tylko znosi spore obciążenia, lecz także wykazuje dzięki temu wysoką stabilność na nierównych, pofałdowanych nawierzchniach. Stawianie kosiarki na podpórkach wymaga od bikera pewnej pary w ramionach, lecz po długiej trasie potraktujmy to jako fizyczny relaks.

Żal, po prostu żal, że T-rex znika z naszego życia. Dobrze, że pozostaną cudowne wspomnienia. A to już coś.

Loading...