Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ZIPP AXIS - CZĘŚCI

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wyświetla 1-16 of 262 produktów

Widzieliście go z bliska? Robi wrażenie, zwłaszcza z profilu. Klasyczny podest został zastąpiony bocznymi podnóżkami. To sprawia, że Zipp Axis wydaje się jeszcze bardziej drapieżny, aniżeli jest w rzeczywistości. Idealny design powoduje, że wszelkie otarcia i pęknięcia będą natychmiast widoczne. Z tego powodu wręcz koniecznością jest wizyta w sklepie „cylindry.pl” nie tylko w przypadku, gdy plastiki, linki gazu czy klocki ulegną zużyciu, lecz także przy próbach podnoszenia i tak dobrych osiągów.

Zipp Axis – części.

Waga wynosząca 110 kilogramów, dwa metry długości i masa całkowita do 260 kilo dają obraz sporej, dostojnej maszyny. Jednym słowem dwa takty silnika mają co dźwigać. Aby skutecznie zadbać o tego kolosa, warto skorzystać z oferty sprawdzonego dostawcy, jakim bez wątpienia jest sklep „cylindry.pl”. Same tylko części do silników, to kilkaset pozycji, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi, która z pewnością zapewni zespół pracowników za pośrednictwem konta na stronie. Zipp Axis – części, to także układy elektryczne, napędowe, paliwowe oraz pełne zestawy do tuningu. W sumie tysiące elementów za rozsądne ceny. Połączenie tego z najwyższą jakością jest naprawdę sztuką nie lada. Nawet najbardziej wybredni znajdą tu wszystko, co niezbędne w dobrze wyposażonym garażu.

Zipp Axis – części, opinie.

Henry Ford produkował samochody we wszystkich kolorach, pod warunkiem, że był to kolor czarny. Czarny Zipp Axis prezentuje się równie dostojnie. Długa kanapa, oprócz wygody dodaje maszynie masywności, wzbudzając tym samym zaufanie, co do bezpieczeństwa jazdy. Całość stabilizuje podwójny amortyzator olejowy, wręcz usypiający miękkością. Z przodu oczywiście mamy teleskopową tradycję.

Konstrukcja aż się prosi o dodanie mocy, jednak najpierw warto nieco potrenować.

Wiadomo! Trening czyni mistrza!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania