Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5037 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

CPI POPCORN od 2003 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Przełącznik lewy - część do skutera Router Bassa 4 Przełącznik lewy - część do skutera Router Bassa 4 2

Przełącznik zespolony lewy do skutera

Części do skuterów chińskich
W 42-87 masz w pudełku
42,23 zł
Lewy przełącznik zespolony z dźwignią hamulca oraz czujnikiem stopu do skuterów chińskich. W oferowanym przełączniku umieszczone są: włącznik zapłonu przełącznik kierunkowskazów wraz z ich powrotem. przycisk sygnału gwint na lusterko M8
Manetki z rolgazem -część do skuterów Manetki z rolgazem -część do skuterów 2

Manetki z rolgazem - część do skuterów

Części do skuterów chińskich
42-16
12,00 zł
Zestaw prawej i lewej gumowej manetki na kierownicę. Manetka prawa z plastikowym zaczepem linki gazu ( tzw rolgazem) Jest to część zamienna do skuterów chińskich, o pojemności od 50 do 150cm
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów chińskich
100-203
69,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 280 produktów

CPI POPCORN od 2003 skuter 50 dwusuwowy

Często można usłyszeć opinię, że skuter jest niezły, ale chińczyk. Spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby skutery składali dobrze opłacani mechanicy niemieccy, nie kosztowałyby one nieco ponad 2000 zł, lecz prawdopodobnie kilka tysięcy więcej. Trzeba uczciwe przyznać, że producenci dwoją się i troją, by jakość ich produktów była coraz wyższa. Najlepszym przykładem jest choćby CPI Popcorn, silna, miejska kosiarka o sportowym sznycie. Inna sprawa, że duża grupa narzekających pakuje w swoje maszynki części niewiadomego pochodzenia, zamiast rozpocząć współpracę z doświadczonym dostawcą sprzętu, jak choćby sklep „cylindry.pl”, utrzymujący kontakty tylko z uznanymi producentami.

CPI Popcorn – części.

Mechanizm, choćby najlepszy, ma tendencje do zużywania się. W skuterach mnóstwo elementów podlega dużym naprężeniom i tarciom. Nie da się eksploatować kosiarki, nie zwracając co jakiś czas uwagi na klocki, linki gazu, czy choćby plastiki. Poszczególne zespoły współpracują ze sobą, co wymaga dopasowania pod względem gabarytowym i materiałowym. Z tego względu warto zadbać, by wszystkie pochodziły z jednego źródła, innymi słowy, od jednego producenta. CPI Popcorn – części, to w pełni kompatybilne zestawy, oparte na jednej technologii produkcji. Łatwo sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby cylinder był wykonany np. z aluminium, a tłok ze stali. Dlatego właśnie tak istotne jest, by stopy użyte do produkcji części były wzajemnie tożsame. Taką gwarancję daje nam sklep motoryzacyjny „cylindry.pl”, dlaczego zatem nie skorzystać?

CPI Popcorn – części, opinie.

Serce generuje moc 4,4 KM w wersji fabrycznej. Daje to spory zapas przy planowanym tuningu. Po demontażu (nielegalne) blokad kosiarka śmiga ponad 80 km/h! Sprzęt, raczej na wyjazdy solo, pasażer nie zazna szczególnej wygody.

Tylko, po co nam pasażer, skoro slajdy najlepiej się robi samemu?

No właśnie…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania