Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

CPI HUSSAR od 2003 50 2T - CZĘŚCI

MEMBRANA GAŹNIKA SKUTER 2T

Dostępny
20,11 zł

ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE SWORZNIA TŁOKA

Dostępny
9,00 zł

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
29,09 zł

NAKRĘTKA TYLNEJ OSI NAPĘDOWEJ ( KOŁA)

Dostępny
8,00 zł

STACYJKA ZAPŁONOWA

Dostępny
77,00 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
6,30 zł

Przełącznik zespolony lewy do skutera

Dostępny
46,33 zł

KLOCKI HAMULCOWE PRZEDNIE DO SKUTERA

Dostępny
14,00 zł

Manetki z rolgazem do skuterów rolgaz

Dostępny
12,00 zł

ściągacz magneta

Dostępny
30,00 zł

ślimak , zębatka startera nożnego

Dostępny
27,18 zł

CPI HUSSAR od 2003 skuter 50 dwusuwowy 

Tajwańska myśl techniczna, w odróżnieniu od swojej kontynentalnej konkurencji stawia zdecydowanie na moc, wypuszczając coraz silniejsze jednoślady w segmencie pięćdziesiątek. Cpi Hussar po odpowiednich zmianach jest w stanie osiągnąć prędkość 80 km/h w imponującym czasie. Oczywiście wymaga to drobnych prac tuningowych przy wykorzystaniu zestawów z „cylindry.pl”, rodzimej firmy współpracującej z najlepszymi producentami. Zestawy tuningowe powstały na bazie doświadczenia najwyższej klasy specjalistów, ma to na celu maksymalne zoptymalizowanie pracy oraz osiągów skutera.

Cpi Hussar – części.

Cena kompletu jest znacznie niższa, aniżeli sumaryczna wartość części nabywanych oddzielnie. Trzeba dodać, że druga opcja wymaga pewnej wiedzy technicznej, gdyż łatwo tutaj o pomyłkę. Cpi Hussar – części, to w pełni kompatybilne ze sobą elementy, dopasowane zarówno pod względem gabarytowym, jak i materiałowym. Sklep „cylindry.pl” ma także w swojej ofercie wyposażenie niezbędne do typowej obsługi serwisowej, czyli klocki, linki gazu, a nawet plastiki.

Cpi Hussar – części, opinie.

Skuter  daje radę nawet solidnie obciążony. Przy 4,5 KM swobodnie przemieszcza się z pasażerem, tym bardziej że długość (1839 mm) oraz spora kanapa zapewniają wystarczającą ilość miejsca. Osoby wysokie nie odczuwają niewygody dzięki przestronnemu podestowi, poszerzonemu w swojej przedniej części.

Wersje kolorystyczne:

-niebieski, szary;

-żółty, szary;

-czerwony, szary;

-czarny.

Jak widać sprzęt może zadowolić najbardziej wybredne gusta, co w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że jest to maszyna godna polecenia.

Loading...