Wybierz swój pojazd (2759 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TOROS EL DIABLO 50 4T - CZĘŚCI

TOROS EL DIABLO skuter 50 czerosuwowy 

Byki diabła mają wszelkie szanse, by stać się number one wśród miłośników skuterów. Stylistyka raczej charakterystyczna dla pojazdów z tego segmentu, lecz to, co wyróżnia Toros El Diablo pośród innych, to wyjątkowa bezawaryjność. Owszem, elementy intensywnie pracujące w trakcie eksploatacji, wymagają okresowej wymiany, dlatego warto zapewnić sobie stały dostęp do wysokiej jakości części zamiennych. Godnym polecenia jest sklep internetowy „cylindry.pl”, gdzie 24 godziny na dobę czekają klocki, linki gazu, plastiki aż po skomplikowane zestawy napędowe.

Toros El Diablo – części.

Konkurencja nie śpi, dlatego producenci skuterów stale pracują nad nowymi rozwiązaniami technicznymi. Aby niczego nie przeoczyć, warto założyć sobie konto na portalu „cylindry.pl”, by być na bieżąco z nowinkami, choćby po to, by spróbować swoich sił w tuningu mechanicznym. Podobno nic nie jest na tyle dobre, by nie mogło być lepsze. Szczególnie skutery zdają się potwierdzać tę tezę z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, ułatwiające przeprowadzanie modyfikacji. Na stronie „cylindry.pl” znajdziemy Toros El Diablo – części, czyli wszystko, co niezbędne do tego celu. Oczywiście jest także asortyment przeznaczony do bieżących konserwacji, klocki, linki gazu, plastiki i wiele innych.

Toros El Diablo – części, opinie.

Najlepszą rekomendacją dla pojazdu, jest funkcjonująca powszechnie opinia, że „tanie, ale dobre”. Faktycznie Toros El Diablo zadziwiająco dobrze spisuje się zarówno w dużych miastach, jak i na bezdrożach. Nieco wątpliwości budzą nie najmocniejsze tylne zaczepy plastików, tutaj warto pomyśleć o wzmocnieniu, zwłaszcza gdy chcę się porwać na wyprawę sympatyczną białogłowę.

Chociaż uwaga, białogłowy świetnie same sobie radzą z diabłami!

Bo gdzie diabeł nie może…

Katalog części
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do chińskich skuterów 4T Wał korbowy do chińskich skuterów 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 253 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.