Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

TOROS EL DIABLO 50 4T - CZĘŚCI

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Dostępny
26,67 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
21,61 zł

BAGNET OLEJU , MIARKA SKUTER 4T

Dostępny
10,00 zł

ŚLIZGI PROWADNICE ŁAŃCUSZKA ROZRZĄDU

Dostępny
16,00 zł

WENTYLATOR MAGNETA DO CHIŃSKI SKUTER 4T

Dostępny
14,02 zł

NAKRĘTKA WAŁU KORBOWEGO M12 SKUTERY 4T

Dostępny
3,08 zł

ZĘBATKA POMPY OLEJU DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
10,00 zł

ŚRUBY POKRYWY PASKA NAPĘDOWEGO DO SKUTERÓW 4T

Dostępny
17,94 zł

Pokrywa silnika skuter 4T koła 10 firmy Moretti

Dostępny
88,00 zł

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Dostępny
15,00 zł

TOROS EL DIABLO skuter 50 czerosuwowy 

Byki diabła mają wszelkie szanse, by stać się number one wśród miłośników skuterów. Stylistyka raczej charakterystyczna dla pojazdów z tego segmentu, lecz to, co wyróżnia Toros El Diablo pośród innych, to wyjątkowa bezawaryjność. Owszem, elementy intensywnie pracujące w trakcie eksploatacji, wymagają okresowej wymiany, dlatego warto zapewnić sobie stały dostęp do wysokiej jakości części zamiennych. Godnym polecenia jest sklep internetowy „cylindry.pl”, gdzie 24 godziny na dobę czekają klocki, linki gazu, plastiki aż po skomplikowane zestawy napędowe.

Toros El Diablo – części.

Konkurencja nie śpi, dlatego producenci skuterów stale pracują nad nowymi rozwiązaniami technicznymi. Aby niczego nie przeoczyć, warto założyć sobie konto na portalu „cylindry.pl”, by być na bieżąco z nowinkami, choćby po to, by spróbować swoich sił w tuningu mechanicznym. Podobno nic nie jest na tyle dobre, by nie mogło być lepsze. Szczególnie skutery zdają się potwierdzać tę tezę z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, ułatwiające przeprowadzanie modyfikacji. Na stronie „cylindry.pl” znajdziemy Toros El Diablo – części, czyli wszystko, co niezbędne do tego celu. Oczywiście jest także asortyment przeznaczony do bieżących konserwacji, klocki, linki gazu, plastiki i wiele innych.

Toros El Diablo – części, opinie.

Najlepszą rekomendacją dla pojazdu, jest funkcjonująca powszechnie opinia, że „tanie, ale dobre”. Faktycznie Toros El Diablo zadziwiająco dobrze spisuje się zarówno w dużych miastach, jak i na bezdrożach. Nieco wątpliwości budzą nie najmocniejsze tylne zaczepy plastików, tutaj warto pomyśleć o wzmocnieniu, zwłaszcza gdy chcę się porwać na wyprawę sympatyczną białogłowę.

Chociaż uwaga, białogłowy świetnie same sobie radzą z diabłami!

Bo gdzie diabeł nie może…

Loading...