Wybierz swój pojazd (2765 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROUTER XM 50 4T - CZĘŚCI

ROUTER XM skuter 50 czterosuwowy 

Nie da z siebie zrobić niewolnika! Ten połykacz przestrzeni nawet przy aktywnych blokadach usiłuje złamać obowiązujące przepisy. Skuter Router Xm stanowczo wymyka się obowiązującym standardom, jednak trzeba pamiętać, że wysokie osiągi Routera wymagają dbałości o systematyczne dostawy najlepszych części. Nie jest wiedzą tajemną, że asortyment z jednego zaufanego źródła wykazuje się technologiczną kompatybilnością, a co za tym idzie dłuższym okresem bezawaryjności. Taką gwarancję daje sklep motoryzacyjny „cylindry.pl”, stale budujący swoją markę na naszym rynku.

Router XM części.

Elementami, które najszybciej ulegają zużyciu, są plastiki, cylinder, gaźnik, linki gazu, ważne jest, by mieć do nich stały, możliwy dostęp. Przy wykorzystywaniu skutera do codziennych dojazdów, nawet najmniejszy defekt powoduje nie lada kłopot. „Cylindry.pl” gwarantują natychmiastową dostawę, co przy niezbyt skomplikowanej obsłudze pozwala na dokonanie napraw niemal natychmiast we własnym zakresie lub warsztacie.

Dział Router XM części oferuje pełen zakres asortymentu, o czym można się przekonać, zakładając konto na portalu „cylindry.pl”, uzyskując tym samym dostęp do wszelkich informacji na temat zamówionych lub poszukiwanych produktów.

Router XM części, opinie.

Mimo niewielkiej jednostki napędowej z powodzeniem może stawać w konkury ze znacznie większymi skuterami w tej klasie. Zgrabna sylwetka jest tym, co przykuwa uwagę, natomiast niebywała zwrotność przydaje się na zatłoczonych ulicach. Z tego powodu jest ulubieńcem kurierów i dostawców. W tym wypadku przydałaby się opcja możliwości montażu solidnego wspornika bagażnika z tyłu. Pozostaje mieć nadzieję, że eksperci od designu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Na razie, trzeba się zaopatrzyć w wygodny plecak.

Katalog części
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do chińskich skuterów 4T Wał korbowy do chińskich skuterów 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 241 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.