Linka gazu  Zipp Quantum 2T
Linka gazu  Zipp Quantum 2T
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Linka gazu  Zipp Quantum 2T
Linka gazu  Zipp Quantum 2T

Linka gazu do Zipp Quantum 2T

Dostępny
Opis

Linka gazu do Zipp Quantum 2T. 

W których pompa oleju posiada sterowany linką dozownik oleju.

Od walcowego rozdzielacza rozchodzą się dwie linki, z których jedna prowadzi do dozownika pompy oleju, a druga do gaźnika

Prezentowana na stronie linka gazu do Zipp Quantum jest wkręcana .Czyli na końcu fajki znajduje się gwint który jest wkręcany w plastikową obudowę rolgazu na kierownicy.

Dane techniczne
Stan:
Nowy
KATALOG
LINKI
W magazynie
97
25,00 zł
Brutto
Linka gazu do Zipp Quantum 2T

*Pola wymagane

near_me Koszt wysyłki: od 14 zł
local_shipping Darmowa dostawa od 350 zł
date_range Czas dostawy: 1-3 dni
Więcej informacji

Podstawowym zadaniem linki gazu jest zwiększanie mocy gaźnika. Następuje to w bardzo prosty sposób. Kierowca obraca tzw rolgaz. Zamocowane do niego cięgno podnosi przepustnicę w gaźniku, zwiększając tym samym dopływ paliwa do silnika.

W wypadku dwusuwowych skuterów np. takich jak Zipp Quantum 2T , wyposażonych w pompę oleju z tzw. sterownikiem ta sama linka ( posiadająca dwa rozgałęzienia ) zwiększa jednocześni dopływ oleju do mieszanki.

W ww. silnikach należy zachować odpowiednie proporcje mieszanki paliwa z olejem ( proporcje te zwykle są podane w instrukcji ). Aby je zachować należy odpowiednio wyregulować linkę.

Oferowana linka ( cięgno ) znajduje się w plastikowym pancerzu. Co jest o tyle korzystne, że nie zardzewieje tak szybko jak linki w stalowym oplocie.

Dlatego najczęstsza przyczyną awarii jest urwanie się młoteczka, lub tzw. wyciągnięcie się -wyeksploatowanie stalowego cięgna.

Przy zakupie linki gazu do Zippa Quantuma 2T  warto wiedzieć iż fabrycznie montowano w nim pompę ze sterownikiem ( choć nie było to bezwzględną regułom)

W wypadku posiadania pompy bez sterownika, zachęcamy do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą. Gdzie znajdą Państwo także linki bez rozdzielacza. 

Loading...