Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Zipp Quantum

WARIATOR SKUTER 125 150 ROLKI 12g

Dostępny
68,41 zł

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Dostępny
17,00 zł

Tłumik wydechowy do skutera euro 4

Na wyczerpaniu
682,16 zł

Przepustnica do skutera 50 euro 5

Na wyczerpaniu
885,01 zł
ROMET
Iskrownik do skuterów euro 4

Stator iskrownik do skuterów 50 4T euro 4

Dostępny
171,36 zł

POKRYWA I USZCZELKI SILNIKA DO SKUTERA 2T

Dostępny
209,12 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
20,57 zł

Moduł sterujący skuter 50 4T euro 4 odblokowany

Dostępny
388,41 zł
ROMET
Króciec gaźnika

Króciec gaźnika do skutera euro 4 poj 50 4T

Dostępny
117,00 zł

Sonda lambda do skutera 4T euro 4

Na wyczerpaniu
271,56 zł

BAGNET OLEJU , MIARKA SKUTER 4T

Dostępny
10,00 zł

Zipp Quantum części i plastiki

Prezentuje się dosyć drapieżnie, przednia obudowa, w której umieszczone są klosze, nadaje mu wybitnie drapieżny charakter. Jednym słowem, lans na całego! Wydaje się, że Zipp Quantum cały składa się tylko z plastików. Ciut szkoda, że są one w sumie mało odporne na czynniki zewnętrzne, i tnie mowa tu o uszkodzeniach tylko mechanicznych. Struktura tworzywa nie pozwala warstwie chemicznej lakieru na głębsze wniknięcie w głąb materii. Z tego powodu, czy chcemy, czy nie, troska o obudowę będzie zaprzątać nam głowę. Warto zatem znaleźć dostawcę, który zapewni plastiki do skutera Zipp Quantum najwyższej jakości, przy rozsądnej cenie. Do takich niewątpliwie zalicza się sklep „cylindry.pl”, stale poprawiający standard swoich usług.

Plastiki do skutera Zipp Quantum.

Zbyt powierzchowna warstwa lakieru nie może się skutecznie oprzeć wpływom pogody. Latem nadmierne nagrzewanie, a zimą chłody powodują widoczne, nieestetyczne pęknięcia. Jedynym ratunkiem dla elegantów jest współpraca z „cylindry.pl”, przy czym dobrze będzie przy okazji skorzystać z oferty Zipp Quantum – części, zaopatrując garaż przed przygotowywaniem sprzętu do kolejnego sezonu.

Zipp Quantum – części, opinie.

Maszynka oprócz sportowego wyglądu, posiada też predyspozycje do wyczynowej jazdy. O dziwo, jest też sporo miejsca dla pasażera, przy którym serce nie dostaje zadyszki, wyzwalając z siebie moc 4,35 KM (przy blokadach).

Ostatecznie cena powinna przekonać niezdecydowanych. Skuter za te pieniądze w pełni zasługuje na to, by zagościć na dłużej w przydomowym garażu.

Loading...