Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

moduł zapłonowy quad 110 atv
moduł zapłonowy chiński quad 110
moduł zapłonowy quad 110 atv
moduł zapłonowy quad 110 atv
moduł zapłonowy chiński quad 110
moduł zapłonowy quad 110 atv

Moduł odblokowany - część do quada 110 50 70

18,51 zł
Brutto

Moduł zapłonowy , odblokowany z gniazdem na pięć pinów. Firmy WM Motor.

Dedykowany do quadów o pojemności : 110 50 70

Obserwuj

Musisz być zalogowany

Do darmowej dostawy brakuje 350,00 zł darmowa dostawa obowiązuje od 350,00 zł .
Moduł odblokowany - część do quada 110 50 70

*Pola wymagane

Przewoźnik Cena
Płatność za pobraniem - Paczkomaty InPost
48h - 72h
20,00 zł
Płatność przelewem - Paczkomaty InPost
48h - 72h
13,00 zł

* Przy zakupach ponad 350,00 zł darmowa dostawa!

Moduł quad 110

Jako że jedynym sposobem usunięcia usterek związanych z wadliwie funkcjonującym modułem, jest jego wymiana, warto poznać jego cenę, która wynosi zaledwie parę złotych (dane na podstawie informacji „cylindry.pl”). Z pewnością jest to dobra informacja dla posiadaczy quada 110.

Moduł quad 110, jak działa?

Aby uniknąć wyprodukowania obszernego elaboratu naukowego, który nie byłby ani ciekawy, ani zrozumiały postaram się, w kilku słowach opisać zasadę działania tego niepozornego, lecz jakże ważnego maleństwa.

Moduł składa się z układów elektronicznych, transformatora i kondensatora. Napięcie elektryczne podawane z magneta zostaje podwyższone do około 600 V.

Dzieje się to za pomocą transformatora, po czym jest ono magazynowane w kondensatorze. Impuls z czujnika Halla powoduje rozładowanie kondensatora, a prąd przepływa do cewki wysokiego napięcia.

Proszę, jakie to fascynujące! Mamy już gotowy temat na najbliższą randkę, mina dziewczyny – bezcenna!

Moduł quad 110, naprawiać?

W sumie, kto komu zabroni spędzać najlepsze lata życia przy dłubaniu w czymś, co można bez trudu nabyć za czternaście złociszy? Sprytniejsi prawdopodobnie pójdą właśnie tą drogą, wymieniając moduł na nowy.

Inną sprawą, budzącą duże zainteresowanie, jest możliwość sprawdzenia modułu. I tu nie mam najlepszych wiadomości. Aby w ogóle wziąć się za diagnostykę, należy doprowadzić do modułu zasilanie, budując układ zasilający. Dopiero wtedy mierniki są w stanie wykazać pewne nieprawidłowości, które dla większości i tak są niezrozumiałe i niepewne.

Kolejną, skuteczniejszą metodą jest instalacja modułu sprawdzanego w prawidłowo funkcjonującym układzie, powiedzmy w innym quadzie. Ostatecznie można urządzenie wysłać do profesjonalnego zakładu usługowego.

W necie z pewnością znajdziecie mnóstwo cudownych porad. Mnie spodobała się reakcja jednego z quadowców, który po którejś z rzędu złotej myśli był napisał: „łatwo jest zrobić salto w tył!!! Ale nie jest to łatwe dla każdego !!!”.

Resztę już sami musicie sobie wykombinować.

KATALOG CZĘŚCI
UKŁAD ELEKTRYCZNY
100 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania