Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Torq Vivo 50 - części

TORQ VIVO skuter 50 czterosuwowy 

Chciałoby się polecić go młodszym użytkownikom, gdyby nie fakt, że stosunkowo łatwo pozbyć się blokad pozwalających na osiągnięcie prędkości do 75 km/h. Wiadomo, że w młodej głowie buzuje energia, a taka szybkość może być naprawdę niebezpieczna. Skoro jednak już się rzekło, łatwo wysnuć wniosek, że tuning mechaniczny nie jest specjalnie trudny. Zwłaszcza gdy ma się na podorędziu stały dostęp do najwyższej jakości części z portalu „cylindry.pl”, otwierającego swe podwoje przez całą dobę. Nie tylko klocki i linki gazu, lecz całe konieczne wyposażenie do tuningu jest w zasięgu ręki. Dostawy realizowane są natychmiast pod drzwi, ponieważ asortyment „cylindry.pl” jest już w magazynach.

Skuter Torq Vivo 50 – części.

Choć niewielki, ma spory potencjał jak na pięćdziesiątkę. Moc 3,1 KM uzyskana już przy 7500 obr/min. Daje mu odpowiednie przyspieszenie i zwrotność. Skuter Torq Vivo-części zapewnia pełne wyposażenie garażu, zabezpieczając tym samym użytkownika na każdą ewentualność. Trzeba pamiętać o zbliżającym się nieuchronnie końcu sezony, a co za tym idzie konieczności zabezpieczenia Torq Vivo przed zimą. Stary olej, filtr, świece, to wszystko prawdopodobnie wymaga wymiany. Warto sporządzić sobie odpowiednią listę, by za niewielkie pieniądze uzupełnić zapasy na „cylindry.pl”.

Skuter Torq Vivo 50 – części, opinie.

Świetny wybór dla samotników, np. dostawców. Przemknie przez każdy korek, wjedzie niemal wszędzie. Oprócz sporego bagażnika pod kanapą producent pomyślał także o hakach umożliwiających zawieszenie bagażu.

Jednym słowem, jeśli nie poszukuje się pojazdu na rodzinne wypady za miasto, to wybór Torq Vivo wydaje się znakomity.

Loading...