Wybierz swój pojazd (2759 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TORQ VIVO 50 4T - CZĘŚCI

TORQ VIVO skuter 50 czterosuwowy 

Chciałoby się polecić go młodszym użytkownikom, gdyby nie fakt, że stosunkowo łatwo pozbyć się blokad pozwalających na osiągnięcie prędkości do 75 km/h. Wiadomo, że w młodej głowie buzuje energia, a taka szybkość może być naprawdę niebezpieczna. Skoro jednak już się rzekło, łatwo wysnuć wniosek, że tuning mechaniczny nie jest specjalnie trudny. Zwłaszcza gdy ma się na podorędziu stały dostęp do najwyższej jakości części z portalu „cylindry.pl”, otwierającego swe podwoje przez całą dobę. Nie tylko klocki i linki gazu, lecz całe konieczne wyposażenie do tuningu jest w zasięgu ręki. Dostawy realizowane są natychmiast pod drzwi, ponieważ asortyment „cylindry.pl” jest już w magazynach.

Skuter Torq Vivo – części.

Choć niewielki, ma spory potencjał jak na pięćdziesiątkę. Moc 3,1 KM uzyskana już przy 7500 obr/min. Daje mu odpowiednie przyspieszenie i zwrotność. Skuter Torq Vivo-części zapewnia pełne wyposażenie garażu, zabezpieczając tym samym użytkownika na każdą ewentualność. Trzeba pamiętać o zbliżającym się nieuchronnie końcu sezony, a co za tym idzie konieczności zabezpieczenia Torq Vivo przed zimą. Stary olej, filtr, świece, to wszystko prawdopodobnie wymaga wymiany. Warto sporządzić sobie odpowiednią listę, by za niewielkie pieniądze uzupełnić zapasy na „cylindry.pl”.

Skuter Torq Vivo – części, opinie.

Świetny wybór dla samotników, np. dostawców. Przemknie przez każdy korek, wjedzie niemal wszędzie. Oprócz sporego bagażnika pod kanapą producent pomyślał także o hakach umożliwiających zawieszenie bagażu.

Jednym słowem, jeśli nie poszukuje się pojazdu na rodzinne wypady za miasto, to wybór Torq Vivo wydaje się znakomity.

Katalog części
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do chińskich skuterów 4T Wał korbowy do chińskich skuterów 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 249 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.