Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Torq Formax 50 - części

Skuter Torq Formax 50

Jest sprawa cięższej wagi, a dokładniej, cięższej o jakieś 20 kilo. Myliłby się jednak ktoś, kto posądziłby tego tłuścioszka o brak werwy. Skuter Torq Formax 50 wykazuje się bowiem niesamowitą energią zarówno na asfaltowych nawierzchniach, jak i szutrowych, co jak na ponad stukilowy skuter jest niemałym wyczynem. Prawidłowo zadbany i wyposażony w najwyższej jakości części i akcesoria jest w stanie sprawić wiele miłych niespodzianek. Pośród licznych ofert na szczególną uwagę zasługuje sklep „cylindry.pl” z uwagi na niezwykłe połączenia jakości z niską ceną.

Skuter Torq Formax – części.

Nie chodzi przecież o to, by wykosztować się do cna, lecz o to, by cieszyć się bezawaryjnym działaniem maszyny przez długi czas. To, co wymaga okresowej wymiany, to linki gazu i klocki, które dobrze jest mieć w zapasie w swoim garażu. Skuter Torq Formax 50 - części, to także bogate wyposażenie tuningowe, poprawiające osiągi oraz dostosowujące design do preferencji motorowerzysty. Jednym słowem na „cylindry.pl” można zaopatrzyć się we wszystko, od śrubki po modny kask. Z tego też powodu dobrze jest podczas pierwszej wizyty w sklepie założyć sobie konto, dzięki czemu znacznie poprawimy sobie jakość usługi.

Skuter Torq Formax – części, opinie.

Jeden z większych skuterów na rynku. Pośród użytkowników zbiera pochwały nie tylko za estetykę, lecz także za jakość wykonania. Szczególnie zadowoleni są pasażerowie z uwagi na podwójne amortyzatory z tyłu pojazdu. Można narzekać na ubogi wybór kolorystyczny, lecz to i tak więcej, aniżeli mieli kierowcy pierwszych fordów.

Twórca marki stwierdził w 1914 roku: „możesz otrzymać samochód w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny”, zatem głowy do góry, nie jest aż tak źle!

Loading...