Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Router Classa City 50

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
30,55 zł

Membrana skuter 2T + uszczelka

Dostępny
21,13 zł

Filtr powietrza wygięty do skutera 4T 50

Dostępny
47,08 zł

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
5,23 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
23,86 zł

Filtr powietrza z osłoną do skutera 4T 50

Dostępny
42,23 zł

NAKRĘTKA TYLNEJ OSI NAPĘDOWEJ ( KOŁA)

Dostępny
8,39 zł

FILTR POWIETRZA STOŻEK 38 WYGIĘTY SKUTER 4T

Dostępny
37,28 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
6,30 zł

Filtr powietrza stożkowy do skutera 4T 50

Dostępny
30,07 zł

Manetki z rolgazem do skuterów rolgaz

Dostępny
12,92 zł

ściągacz magneta

Dostępny
37,01 zł

Router Classa City - części i plastiki

Szybki, zwrotny, łatwy w obsłudze, jednym słowem Classa sam dla siebie. Jest przy tym niebywale zgrabny i smukły co sprawia, że panie powinny poczuć się za sterami tego mini bolida wyjątkowo swobodnie. A co z częściami? Wzrost popularności, jaką cieszy się Router Classa City, powoduje wiele zapytań o najlepszą formę dokonywania zakupów. Zalew sprzętu niewiadomego pochodzenia przy podejrzanie niskich cenach słusznie budzi nieufność. Nic dziwnego. Szanujący się biker nie będzie instalował do swojego pupila byle czego. Wystarczy sprawdzić ofertę sklepu „cylindry.pl”, by w pełni zorientować się w aktualnych trendach i wybrać coś dla siebie.

Router Classa City – części.

Cóż nam oferują części niewiadomego pochodzenia? Standardem są jednorazowe gaźniki, przeurocza choinka (zwarcie powodujące intensywne miganie kontrolek), klekoczące gary. Długo można wyliczać listę niewypałów, które pozornie tanie, szybko stają się powodem kosztownych napraw. Z tego powodu stając się użytkownikiem jednośladu, bezwzględnie należy znaleźć godnego zaufania dostawcę części. Sklep „cylindry.pl” dba o asortyment wyłącznie od uznanych producentów. Konto na portalu pozwala na bieżąco monitorować stan magazynów, a profesjonalna obsługa służy radą oraz dba o błyskawiczną realizację zamówień. Router Classa City – części, to także pełne zestawy tuningowe kompletowane z myślą o osobach początkujących.

Router Classa City – części, opinie.

Skuter świetnie spisuje się w mieście. Niewiele szerszy od roweru przemknie się wśród największego ścisku. Kurierzy mogą jedynie żałować, że producent nie pomyślał o instalacji bagażnika, lecz jest to błąd, który szybko można naprawić we własnym zakresie.

Czego więc życzyć bikerom? Szerokiej drogi nasz sprzęt nie potrzebuje, zatem nadam tekstem, który sam kiedyś usłyszałem: „by opony Was trzymały i dziewczyny Was kochały”!

Loading...