Wybierz swój pojazd (2932 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROUTER DELUX 4 50 4T - CZĘŚCI

ROUTER DELUX 4 50  skuter czterosuwowy 

Patrząc na klosze, przychodzą mi na myśl liczne filmy o kosmitach. W ogóle maszynka sprawia dość nowoczesne wrażenie, przy czym niepozbawiona jest elementów klasyki. Router Delux 4 budzi zaufanie swoimi rozmiarami, chociaż wydaje się cudem, że waży zaledwie 87 kilogramów. Dzięki temu trzy konie świetnie radzą sobie w trasie, nawet z dodatkowym obciążeniem. Plastiki do skutera Router Delux 4 wdzięcznie uzupełniają elegancję maszyny.

Przedni hamulec wyposażony jest w tarcze, tylny standardowo bębnowy. Ci, którzy mimo pogody korzystają ze swojego transportu, powinni w tym okresie szczególnie zadbać o klocki i linki gazu. Prawie dwa metry długości są w stanie zapewnić komfort wszystkim na pokładzie. Skuter daje radę niemal na każdej nawierzchni, koła dwunastki nie potrzebują idealnej szosy. To ważna informacja dla tych, którzy nie mieszkają w wielkich metropoliach, a mimo to, są zainteresowani kupnem.

Router Delux 4 – części, opinie

Być może jeździłoby ich więcej na naszych drogach, gdyby producent nie przesadził z ceną. W porównaniu z podobnymi modelami Router Delux 4 jest po prostu za drogi. Dodajmy, że jest to zdanie potencjalnych klientów, z którym należałoby się liczyć. Reszta jest ok. Jak podają serwisanci, większość interwencji w ubiegłym roku dotyczyła awarii wynikających z zaniedbań i uszkodzeń mechanicznych. To wskazuje na wysoki stopień bezawaryjności fabrycznego skutera. Trzeba z uznaniem zauważyć, że firma Romet przykłada ogromną uwagę do usług serwisowych, czego nie da się powiedzieć o innych producentach. Tak jak i sklep cylinry.pl przykłada wielką wagę aby dział Router Delux 4 - części był odpowiednio zaopatrzony .

Czyli co? Czekamy na obniżki? Myślę, że warto.

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 282 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.