Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROUTER DELUX 4 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Bendix do skutera 4T Bendix do skutera 4T 2

BENDIX SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-7
26,00 zł
Bendix do skutera 4T Inna nazwa to sprzęgło rozrusznika do skuterów czterosuwowych poj 50. z silnikami 139QMA/139QMB
Wyświetla 1-16 of 313 produktów

ROUTER DELUX 4 50  skuter czterosuwowy 

Patrząc na klosze, przychodzą mi na myśl liczne filmy o kosmitach. W ogóle maszynka sprawia dość nowoczesne wrażenie, przy czym niepozbawiona jest elementów klasyki. Router Delux 4 budzi zaufanie swoimi rozmiarami, chociaż wydaje się cudem, że waży zaledwie 87 kilogramów. Dzięki temu trzy konie świetnie radzą sobie w trasie, nawet z dodatkowym obciążeniem. Plastiki do skutera Router Delux 4 wdzięcznie uzupełniają elegancję maszyny.

Przedni hamulec wyposażony jest w tarcze, tylny standardowo bębnowy. Ci, którzy mimo pogody korzystają ze swojego transportu, powinni w tym okresie szczególnie zadbać o klocki i linki gazu. Prawie dwa metry długości są w stanie zapewnić komfort wszystkim na pokładzie. Skuter daje radę niemal na każdej nawierzchni, koła dwunastki nie potrzebują idealnej szosy. To ważna informacja dla tych, którzy nie mieszkają w wielkich metropoliach, a mimo to, są zainteresowani kupnem.

Router Delux 4 – części, opinie

Być może jeździłoby ich więcej na naszych drogach, gdyby producent nie przesadził z ceną. W porównaniu z podobnymi modelami Router Delux 4 jest po prostu za drogi. Dodajmy, że jest to zdanie potencjalnych klientów, z którym należałoby się liczyć. Reszta jest ok. Jak podają serwisanci, większość interwencji w ubiegłym roku dotyczyła awarii wynikających z zaniedbań i uszkodzeń mechanicznych. To wskazuje na wysoki stopień bezawaryjności fabrycznego skutera. Trzeba z uznaniem zauważyć, że firma Romet przykłada ogromną uwagę do usług serwisowych, czego nie da się powiedzieć o innych producentach. Tak jak i sklep cylinry.pl przykłada wielką wagę aby dział Router Delux 4 - części był odpowiednio zaopatrzony .

Czyli co? Czekamy na obniżki? Myślę, że warto.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania