Wybierz swój pojazd (2776 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROUTER PLUSS 50 - CZĘŚCI

Minął już bezpowrotnie czas, kiedy skuter mógł śmigać bez przeglądu technicznego. Właściciel skutera Router plus musi być przygotowany na to, że w końcu jego pojazd zostanie poddany ocenie doświadczonego technika. Nikt tego nie lubi, jednak zapewniam, może to w skrajnych przypadkach nawet uratować życie. Warto zatem odpowiednio przygotować się, dokonując wstępnego przeglądu oraz tworząc listę elementów do wymiany. Znacząco ułatwi to zakupy całych, niezbędnych zestawów, przy czy istotne jest, by zaopatrzyć się u godnego zaufania dostawcy. Wybierając sklep internetowy „cylindry.pl” mamy gwarancję najwyższej jakości oraz pewność, że wspomniany przegląd nie przysporzy przykrych niespodzianek.

Skuter Router Plus – części.

Warunki, jakie bezwzględnie musi spełniać kosiarka w trakcie przeglądu to:

  • sprawne światła;
  • hamulce;
  • niezużyte opony;
  • kompletne klosze;
  • zgodna z normą ilość i jakość spalin;
  • poprawne mocowania plastików;
  • sprawny sygnał dźwiękowy.

W zasadzie to powinno wystarczyć. Nowe linki gazu, klocki i wspomniane już plastiki są wręcz wskazane. Skuter Router Plus – części, to także gaźniki, cylindry, żarówki, jednym słowem wszystko, co powinno się znaleźć w dobrze wyposażonym garażu. Na „cylindry.pl” fachowa obsługa stale uzupełnia stany magazynowe, dzięki czemu mamy wgląd w bieżący asortyment, co znacznie ułatwia nabycie niezbędnych części.

Skuter Router Plus – części, opinie.

Opinie użytkowników wskazują, że Router plus całkiem dzielnie spisuje się na naszych drogach, chociaż w terenach górskich zdarza mu się dostać niepokojącej zadyszki.

Czy jest na to jakaś rada? Cóż, planować wycieczki na terenach nizinnych, a w górach zrezygnować z zestawu głośnomówiącego (w żargonie motocyklistów to pasażerka za plecami).

Katalog części
PASEK NAPĘDOWY

PASEK NAPĘDOWY

Części do skuterów
100-27
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych 
WARIATOR WARIATOR  2

WARIATOR KPL 2T

Części do skuterów
100-103
41,00 zł
Wariator kpl przeznaczony do dwusuwowych skuterów z silnikami: 1E40QMA oraz 1E40QMB
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/18 SKUTER 4T

Części do skuterów
74-169
24,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 316 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.