Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Router Bassa 50

BAGNET OLEJU , MIARKA SKUTER 4T

Na wyczerpaniu
3,12 zł

Pasek napędowy 681

Dostępny
53,20 zł

Oś koła przedniego 10mm do skutera

Dostępny
17,77 zł

Stator iskrownik do skuterów z silnikiem euro 4

Na wyczerpaniu
95,94 zł

Dźwignia prawa przedniego hamulca do skuterów

Dostępny
15,77 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
21,61 zł

Magneto do skutera 50 4T z silnikiem euro 4

Dostępny
55,34 zł

Uszczelniacze amortyzatora do skutera z lagami 31mm

Dostępny
21,00 zł

Czujnik stopu hamulca przód prawy do skuterów

Dostępny
9,13 zł

ŚLIZGI PROWADNICE ŁAŃCUSZKA ROZRZĄDU

Dostępny
21,46 zł
ROMET
Amortyzator tylny do Junak 106

Amortyzator tylny do skuterów

Dostępny
91,75 zł

Router Bassa 50 części i plastiki do skutera

Nie da się ukryć, że Router Bassa 50 4T odniósł spory sukces na rynku. Kluczem do tego była łatwa dostępność oraz niska cena. Lecz nie tylko. Producent tym razem naprawdę się postarał, wszelkie niedoskonałości z poprzednich modeli zostały tym razem skutecznie usunięte. Plastiki do skutera Router Bassa 50 4T także zyskały nowy design, nadając mu nowoczesny, nieco drapieżny wygląd. W każdym razie możliwy jest lans, a to już coś.

Plastiki do skutera Router Bassa 50 4T

Zaletą bezdyskusyjną skutera są jego niskie koszty eksploatacyjne. Nie chodzi tylko o niskie spalanie, lecz także atrakcyjne ceny części do skutera Router Bassa 50 4T. Pod tym względem nie ustępują też plastiki do skutera Router Bassa 50 4T, które jak wiadomo, wymagają szczególnej troski, zwłaszcza po upływie trzech lat użytkowania. Tu z pomocą przychodzi sprawdzony dostawca części, sklep motoryzacyjny „cylindry.pl”, wystarczy tylko sprawdzić.

Części do skutera Router Bassa 50 4T, opinie

Typowy skuter miejski, o czym świadczą koła dziesiątki, niespecjalnie sprawujące się na leśnych bezdrożach. 3 koniki w zupełności wystarczają dla 83-kilogramowej kosiarki, a spora - jak na wymiary ogólne - kanapa jest w stanie zapewnić komfort jazdy także pasażerowi, tym bardziej że tył obsługuje dość skuteczny amortyzator olejowy. Moment obrotowy 2,7N.m przy 5000 r./min daje poczucie nerwowości pojazdu przy ruszaniu z miejsca.

W ogóle skuter wygląda i sprawuje się na tyle dobrze, że nie dziwią wcale liczne pozytywne opinie wyrażane przez zadowolonych użytkowników.

Pozostaje jedynie wyrazić życzenie, by ten trend utrzymywał się jak najdłużej. Chociaż, z reguły to jest tak, że „jak dbamy, tak mamy”.

Loading...