Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4715 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TAOTAO CY50T-8 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 356 produktów

TAOTAO CY50T-8 50  skuter czterosuwowy 

Skutery Taotao oferują świetne właściwości jezdne oraz doskonałą dynamikę. Również części do Taotao CY50T-8  są niezwykle tanie. Klasyczny, czterosuwowy silnik zdolny jest sprostać każdym warunkom, a jego utrzymanie nie kosztuje majątku. Taotao CY50T-8   błyskawicznie przyspiesza i skutecznie hamuje. Osiągami zawstydza znacznie droższe konstrukcje, przez co jest polecany przez znawców i miłośników branży.

Tuningowe części do Taotao CY50T-8 także są możliwe do nabycia bez żadnego problemu. W ten sposób jeszcze bardziej poprawimy i tak już wystarczające możliwości pojazdu. Różne modyfikacje poprawiają zarówno wygląd, jak i właściwości jezdne. Możliwa jest chociażby wymiana plastików lub innych elementów optycznych. 

Części do Taotao CY50T-8  to bardzo prosta lecz niezbędna sprawa. Niski koszt podzespołów eksploatacyjnych przyczynia się do pozytywnego wrażenia odnoszonego w trakcie użytkowania tego jednośladu. Szeroki asortyment podzespołów ułatwia wybór. W ten sposób nigdy nie zostaniemy bez dostępu do niezbędnych elementów.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania