Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Romet RXL 50 - części

Teza, że nie należy na siłę poprawiać tego, co już dobrze działa, sprawdziła się w tym modelu co do joty. Romet RXL w wersji 4T stał się powolny w odróżnieniu od swojej dwutaktowej wersji. Inna rzecz, że kosiarka jest masywna i wygodna. Jedyne co pozostało bez zarzutu, to plastiki do skutera Romet RXL 50, wykonane dość solidnie i z gustem. Aż prosi się o to, by zadbać o wygląd pupila, najlepiej przy współpracy z doświadczonym dostawcą, nienarzucającym wysokich cen. Długie poszukiwania doprowadziły mnie do sklepu „cylindry.pl”, którego asortyment może zadowolić nawet najbardziej wybrednych bikerów.

Plastiki do skutera Romet RXL 50.

Wersja z katalogu Rometa 2017 jest w każdym kolorze, pod warunkiem, że jest to kolor czarny. Ten brak wyboru, jest moim zdaniem najlepszą opcją, ponieważ czerń nadaje skuterowi swoistej dostojności i powagi. Kosiarka jest dość wymagająca w zakresie serwisowania, i nie da się zbyć byle czym. Tym bardziej jest istotne by Romet RXL – części składały się jedynie z gwarantowanych elementów. Nie tylko klocki, linki gazu, lecz także plastiki do skutera Romet RXL powinny być pierwszego sortu. Sprzęt nie toleruje prowizorki!

Romet RXL 50 – części, opinie.

I tutaj zaistniała rozbieżność pomiędzy zdaniem fachowców i użytkowników. To, co jednych zachwyca, innym zwyczajnie się nie podoba.

Weźmy następujące zestawienie:

Ocena ogólna: 4/2;

Design: 4/2;

Jakość: 4/2;

Cena: 4/2.

Pierwsza cyfra to ocena ekspercka, drugą wystawili bikerzy.

Z tego widać, że jak się samemu nie sprawdzi, to się człowiek nie przekona. Czyli, jak to w życiu najczęściej bywa…

Loading...