Wybierz swój pojazd (2933 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET RXL - CZĘŚCI

Teza, że nie należy na siłę poprawiać tego, co już dobrze działa, sprawdziła się w tym modelu co do joty. Romet RXL w wersji 4T stał się powolny w odróżnieniu od swojej dwutaktowej wersji. Inna rzecz, że kosiarka jest masywna i wygodna. Jedyne co pozostało bez zarzutu, to plastiki do skutera Romet RXL, wykonane dość solidnie i z gustem. Aż prosi się o to, by zadbać o wygląd pupila, najlepiej przy współpracy z doświadczonym dostawcą, nienarzucającym wysokich cen. Długie poszukiwania doprowadziły mnie do sklepu „cylindry.pl”, którego asortyment może zadowolić nawet najbardziej wybrednych bikerów.

Plastiki do skutera Romet RXL.

Wersja z katalogu Rometa 2017 jest w każdym kolorze, pod warunkiem, że jest to kolor czarny. Ten brak wyboru, jest moim zdaniem najlepszą opcją, ponieważ czerń nadaje skuterowi swoistej dostojności i powagi. Kosiarka jest dość wymagająca w zakresie serwisowania, i nie da się zbyć byle czym. Tym bardziej jest istotne by Romet RXL – części składały się jedynie z gwarantowanych elementów. Nie tylko klocki, linki gazu, lecz także plastiki do skutera Romet RXL powinny być pierwszego sortu. Sprzęt nie toleruje prowizorki!

Romet RXL – części, opinie.

I tutaj zaistniała rozbieżność pomiędzy zdaniem fachowców i użytkowników. To, co jednych zachwyca, innym zwyczajnie się nie podoba.

Weźmy następujące zestawienie:

Ocena ogólna: 4/2;

Design: 4/2;

Jakość: 4/2;

Cena: 4/2.

Pierwsza cyfra to ocena ekspercka, drugą wystawili bikerzy.

Z tego widać, że jak się samemu nie sprawdzi, to się człowiek nie przekona. Czyli, jak to w życiu najczęściej bywa…

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
WARIATOR WARIATOR  2

WARIATOR KPL 2T

Części do skuterów
100-103
41,00 zł
Wariator kpl przeznaczony do dwusuwowych skuterów z silnikami: 1E40QMA oraz 1E40QMB
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wyświetla 1-16 of 474 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.