Wybierz swój pojazd (2776 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET RXL 50 4T

Romet RXL , RXL Eco skuter 50 czterosuwowy 4T 

Szeroka oferta części do ROMET RXL 50 4T powoduje, że nawet poważniejsze awarie nie unieruchomią nas na długi okres czasu. Ten świetny skuter wybierany jest przez rzesze użytkowników, jednogłośnie zachwalających dynamikę i elastyczność tego polskiego jednośladu.
Części zamienne do ROMET RXL 50 4T obejmuje każdą kategorię. Począwszy od silnika - kluczowego aspektu w pojeździe spalinowym, przez układ hamulcowy czy plastiki. Każda część jest fabrycznie nowa. Oprócz części zamiennych dostępne są elementy montażowe - blaszki, gumowe elementy mocujące czy nawet śruby - bo w końcu nie każdy posiada wszystkie typy śrub. Z ciekawych akcesoriów polecamy również ramki tablicy rejestracyjnej. Z pewnością wyróżni ona naszego Rometa na tle innych.

Części tuningowe do ROMET RXL 50 4T to także świetny pomysł na zaistnienie w świecie skuterów. Sportowe manetki, specjalne typy lusterek czy wreszcie naklejki - takie dodatki potrafią cieszyć oko i wzbudzać podziw wśród przechodniów. Polecamy również wyjątkowe nakrętki wentyli.

Katalog części
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wyświetla 1-16 of 274 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.