Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 787 - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów chińskich
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 588 produktów

Romet 787

Trzeba przyznać, że rozwiązania techniczne zastosowane w tym modelu wpłynęły bardzo pozytywnie na pracę układu jezdnego skutera Romet 787. Zainteresowanym przypomnę, że chodzi o licencje koncernu HONDA dotyczące między innymi serca maszynki. Nie ma najmniejszych problemów z uzyskaniem 4,5 KM przy 7500 rmin, zatem skuter może okazać się narowisty, i fajnie.

Prawie dwa metry i prawie stówka kilogramów wzbudza szacunek. Ciekawostką jest rozruch za pomocą pilota. Nie bardzo wiem, do czego by to miało służyć, lecz bajer jest. Dwa litry wachy na setkę też robi pozytywne wrażenie. Po wpadkach technicznych z poprzednim modelem jest światełko nadziei, że wszystko wraca do normy. W zależności od temperamentu można zainwestować w 2T lub czwórkę. Jak ktoś lubi, głośniej i ze sznytem bierze pierwszą opcję. Ciszej i dostojniej będzie z 4T. Plastiki do skutera Romet 787 też jakieś takie, bardziej eleganckie. Zwłaszcza w pełnej czerni prezentuje się wyjątkowo apetycznie.

Romet 787 – części, opinie

Jeździ tak, jak wygląda, czyli sprawuje się całkiem dobrze. Długa kanapa nie tylko świetnie się prezentuje w kompozycji z całością, lecz także daje duże poczucie komfortu. Romet 787 – części posiada także zastosowania konstrukcyjne, ułatwiające demontaż osłon w celach serwisowych. Wysoki ster znacznie pomaga w długich trasach. Dobry sprzęt do podszkolenia techniki jazdy przed przesiadką na „dorosły” model, tym bardziej że w kolejce czeka już wersja 125.

Wbrew pozorom przesiadka może przysporzyć sporo niespodzianek.

Zatem jeździmy, ćwiczymy i zmieniamy rozmiar. Mówię Wam, warto!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania