Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 777 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 328 produktów

ROMET 777 50 , skuter czterosuwowy

Jeśli ktoś twierdzi, że wszystkie skutery są identyczne, to znaczy, że nie zetknął się z tym konkretnym modelem. Pomysłowe zestawienie czerwieni i czerni na poszczególnych osłonach i pojemniku bagażowym, skutecznie podkreśla sportowy charakter maszynki. Szczególnie fajnie prezentują się klosze otoczone otworami wentylacyjnymi. Romet 777 nie tylko wygląda, lecz także zaskakuje osiągami. Dość powiedzieć, że blokady nie przeszkadzają mu śmignąć 65 km/h. Plastiki do skutera Romet 777 niestety charakteryzują się sporą dozą delikatności, dlatego warto pomyśleć o pokrowcu, nawet posiadając własny garaż. Zresztą w ogóle tworzywo sztuczne źle znosi długotrwałe wystawienie na słońce, chłód i wilgoć. Wynika to ze struktury materiału, który ma tendencję do blaknięcia i chropowacenia. W tej sytuacji żaden lakier długo się nie utrzyma.

Romet 777 – części, opinie

Opierając się na opiniach bikerów, dokonaliśmy zestawienie wad i zalet pięćdziesiątki.

Do plusów można zaliczyć:

-Design;

-Dynamikę;

-Prędkość;

-Niskie spalanie.

Po stronie minusów mamy:

-Delikatność plastików;

-Głośna praca serca;

-Mały schowek pod kanapą.

Dodatkowym plusem jest to ,że dział sklepu cylindry .pl pt. Romet 777-części jest świetnie zaopatrzony we wszelkie potrzebne podzespoły.

Część użytkowników zwraca uwagę na szczególnie łatwy dostęp do wnętrzności Rometa 777, dzięki czemu serwisowanie we własnym zakresie nie sprawia większych kłopotów. Uwagę producenta należałoby zwrócić na moc oświetlenia. Mimo że lampy prezentują się świetnie, ich światło wydaje się zbyt rozproszone, co może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Sumując, sprzęt jak najbardziej godny polecenia, nawet dla tych, którzy wolą przejażdżki w duecie.

Podobno, jeszcze może być chłodno, więc duecik ogrzewający plecki jest jak najbardziej wskazany.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania