Wybierz swój pojazd (2380 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

ROMET 747 50 4T

ROMET  747 skuter 50 czterosuwowy 

Skuter Romet 747 czy to w wersji Belize czy Eco ,to jeden z najchętniej wybieranych jednośladów na naszym rynku. Nie bez powodu - pojazd jest świetnie wykonany, zaś szeroka dostępność części zamiennych znacznie ułatwia  usuwanie ewentualnych usterek powstałych na skutek eksploatacji. Oferta części i akcesoriów jest stale uzupełniana, więc nigdy nie ma mowy o brakach.

Części do ROMET 747 50 4T dzielą się na wszystkie niezbędne kategorie. Można znaleźć wśród nich chociażby elementy wizualne, jak i mechaniczne. W ten sposób drobne usterki związane z układem elektrycznym mogą zostać usunięte w ciągu kilku minut. A to dopiero początek - oferta obejmuje również plastiki, zawieszenie, silnik oraz wiele innych. Części tuningowe do ROMET 747 50 4T umożliwiają personalizację i dostosowywanie pojazdu do naszych indywidualnych potrzeb. Do wyboru są owiewki, manetki czy sportowe lusterka. Części zamienne do ROMET 747 50 4T są niezwykle tanie. Ich duża dostępność sprawia, że nawet poważna awaria nie unieruchomi naszego skutera na dłuższy okres czasu.

Katalog części
Części do skuterów

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

74-80
98,00 zł
Wał korbowy do skuterów czterosuwowych z silnikami 139QMA/139QMB , euro 3 i euro 2 Wał korbowy  z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 164 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.