Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

FERRO 604 - CZĘŚCI

ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE SWORZNIA TŁOKA

Dostępny
9,00 zł

WARIATOR KPL 2T

Dostępny
47,95 zł

WARIATOR SKUTER 125 150 ROLKI 12g

Dostępny
71,83 zł

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
30,55 zł

MEMBRANA GAŹNIKA SKUTER 2T

Dostępny
21,13 zł

TRYB PRZEKŁADNI

Dostępny
56,00 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
21,61 zł

NAKRĘTKA TYLNEJ OSI NAPĘDOWEJ ( KOŁA)

Dostępny
8,39 zł

Wałek rozrusznika do chińskiego skutera 125

Dostępny
25,19 zł

Stacyjka zapłonowa + 2 zamki

Dostępny
73,72 zł

Ferro 604

Powiedzieć o nim, że jest mistrzem elegancji to i tak zbyt mało. Praktycznie w każdym calu odbiega od utartych wzorców, do jakich zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ferro 604 wśród skuterów robi podobne wrażenie jak Jaguar na parkingowym osiedlu, jest po prostu za elegancki. Tak wyjątkowa sztuka z pewnością zasługuje na równie wyjątkową obsługę, dlatego wypada w tym miejscu polecić sklep motoryzacyjny w sieci „cylindry.pl”, który zapewnia akcesoria najwyższej jakości. Wszystko, co niezbędne znajduje się już w magazynach, dzięki czemu zakupy oraz wysyłki realizowane są niemal natychmiast.

Ferro 604 – części.

Na pierwszy rzut oka przypomina „dorosły” skuter. Głęboko schowane w obudowę koła dają poczucie komfortu, podobnie jak i niemal dwa metry długości. Różne wielkości felg, szeroki reflektor, długa kanapa składają się na wręcz idealną kompozycję. Niewątpliwie nie jest sprawą prostą znaleźć wszystkie części do Ferro 604 w jednym miejscu. Na „cylindry.pl” dokonano tej sztuki. Zadbano nie tylko o jakość, lecz także o niewygórowane ceny sprawiając, że są one dostępne także dla młodszych klientów.

Ferro 604 – części, opinie.

Z wielu powodów przypomina Motocykl turystyczny Honda Pan European. Komfort jazdy podnoszą dwa tylne amortyzatory a nad pracą silnika czuwa gaźnik Deli Japan. Ferro 604 to skuter, któremu nie tylko wiele można wybaczyć, lecz także chce się o niego zadbać. Nie ma co prawda żadnego bagażnika, lecz otwiera się tu pole do inwencji dla tuningowców.

Warto jednak podejść do tego z rozmysłem, by nie skaleczyć niemal doskonałego designu maszyny.

Nagrodą mogą być pełne podziwu i zazdrości spojrzenia innych użytkowników dróg, czyli jest o co powalczyć.

Loading...