Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (4713 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MAGNUS IBIZZO 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy skutery 4T Pasek napędowy skutery 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 729/17/28 WM MOTOR SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
74-169D AW0134
17,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 729/18/29 , firmy WM MOTOR do czterosuwowych skuterów na kołach 12 i 13 calowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2

WAŁEK PÓŁKSIĘŻYC ROZRUSZNIKA DO SKUTERA 4T

Części do skuterów chińskich
74-129
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do skuter 4T Wał korbowy do skuter 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
74-80
92,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 316 produktów

Moto Magnus Ibizzo 50 , skuter czterosuwowy

Nawet pięcioletnie sztuki kupione z drugiej ręki za 500 złociszy, są w stanie spełnić marzenia o własnych dwóch kółkach, o ile wcześniej były zadbane i prawidłowo serwisowane. Przekonał się o tym młody biker, nabywając w ten sposób swój pierwszy Moto Magnus Ibizzo.

Czy może być lepszy dowód na to, że nie wszystko, co chińskie, musi być z gruntu złe? Stan opisywanej maszynki tylko potwierdza moją opinię, że narzekają głównie ci, którzy nie mają większego pojęcia o tym, jak działają podzespoły skuterów i jak je prawidłowo eksploatować.

Inna sprawa, że gdyby pięćdziesiątka kosztowała o jakieś dziesięć tysięcy drożej, każdy trzy razy zastanowiłby się przed beztroskim przejazdem przez rów pełen błota, lub podjazdem na piętnastocentymetrowe krawężniki na pełnej szybkości.

Moto Magnus Ibizzo części

Przede wszystkim trzeba zadbać o serwis. Wszystkie urządzenia techniczne muszą się kiedyś zepsuć. Nie ma tu znaczenia, czy jest to pojazd marki BMW, czy jakieś inne maleństwo. Tłoki, łożyska, klocki, linki gazu, wszystko stale poddawane jest ogromnym naprężeniom.

Podobnie jak plastiki do skutera Moto Magnus Ibizzo, to się musi rozsypać. O tym kiedy to nastąpi, decyduje dbałość o sprzęt, nic więcej! Choćby z tego powodu niezbędne są regularne odwiedziny strony „cylindry.pl” w celu uzupełnienia ekwipunku.

Moto Magnus Ibizzo części, opinie

Pięć lat żywota, 6000 kilometrów przebiegu i ani grama rdzy. Można? Można!

Dodajmy, że Ibizzo zachował swoją pierwotną zrywność, prędkość i spalanie. Nawet amory zbytnio nie ucierpiały, tracąc jedynie lekko na swojej sztywności.

Jak zwykle w takich przypadkach, ząb czasu naruszył nieco strukturę tworzyw, lecz to zupełnie zrozumiałe. Miały wytrzymać trzy lata, trwają już pięć.

Naprawdę wielka szkoda, że nie zobaczymy już nowych egzemplarzy na naszych drogach. Niestety, to co jeszcze jeździ, to już końcówka.

Chciałoby się sparafrazować mądre słowa „spieszmy się kochać skutery, tak szybko odchodzą”.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania