Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Junak 902 - części

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 246 produktów

Junak, to brzmi dumnie 

Dlaczego tak? Junak był naszą, polską odpowiedzią na ogromną popularność amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego. Harley Davidson był obiektem marzeń każdego młodzieńca. Do czasu.

W roku 1956 na polskie zniszczone drogi wyjechał pierwszy Junak M07, sprzęt dla prawdziwych twardzieli! I teraz uwaga! Część produkcji była eksportowana do USA! Da się?! Da!

Junak 902 prawdopodobnie nie może liczyć na taką karierę, lecz wcale to nie oznacza, że nie ma na czym zawiesić oka.

Junak 902, części

Wręcz przeciwnie. Pasjonaci dwóch kółek mieli mnóstwo powodów do zachwytów. Budowa motoroweru utrzymana była w stylu Naked, jednak wprowadzono kilka sportowych elementów. Aluminiowe koła, wysoko podniesiona tylna część kanapy, oraz spora odległość siedziska od kiery, wymuszająca zachowanie pochylonej sylwetki. Na koniec, popatrzmy na tylną oponę, aż się prosi o efektowną gumę!

Spójrzmy, co kryje się „pod maską”.

Dane techniczne:

-Pojemność 49 cm³;

-Serce 4T;

-Zasilanie wtrysk paliwa;

-Moc 3.5 KM

Dla niewtajemniczonych info, że model w dalszym ciągu znajduje się w sprzedaży, figurując w katalogach jako Junak 902 Euro 4 i Junak 902 Euro 5. Części do nich są dostępne na „cylindry.pl”.

Junak 902, części, opinie

Podobno egzemplarz fabryczny jest w stanie wyciągnąć 45 km/h. Uważni czytelnicy być może zauważyli, że użyłem tu słowa „podobno”. To taka ostrożność, żeby nikt nie posądził mnie o namawianie do łamania przepisów. A, wierzcie mi, da się!

W tym kontekście warto pochwalić układ hamulcowy. Z przodu mamy tarczę, z tyłu zaś bęben zapewniający pełną kontrolę nad tylnym kołem. Kto przeżył blokadę przy zjeżdżaniu ze stromego wzniesienia, będzie wiedział, o czym mowa.

Fajnie byłoby zobaczyć więcej Junaków na polskich drogach. Jednak, czy tak się stanie? To już zależy od Was.

Maciej Mrozowski
Miłośnik starych motocykli. Im coś większe, tym dla niego lepsze.
Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania