Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Junak 905 50 - części

Podkategorie

Junak 905, wyższa szkoła jazdy

Niech nikogo nie zniechęci 49 cm³ pojemności, cała reszta prezentuje się niczym rasowy ścigacz. Nic więc dziwnego, że Junak 905 jest obiektem marzeń wielu młodzieńców, a i nieco starsi łypią na niego łakomym okiem.

No, bo jak tu się nie zachwycić masywną sylwetką, futurystyczną konstrukcją kół, szerokimi owiewkami i ramami rodem z filmów science-fiction? Tym sprzętem nie da się przemknąć w sposób niezauważalny. Każdy go dostrzeże i usłyszy, każdy się za nim obejrzy.

Junak 905- części

Cztery takty i 3,8 KM to standard. Jednak na uwagę, oprócz prezencji zasługuje donośny, niskotonowy układ wydechowy. Koniec z pobrzękiwaniem, mogącym zepsuć całą frajdę. Teraz trzeba będzie mieć naprawdę czułe ucho, by domyślić się, jak jest pojemność serca. Właśnie, à propos układu napędowego, szacun się należy dla konstruktorów, za rozmieszczenie poszczególnych elementów w ramie. Zero luk, całość sprawia wrażenie, jakby Junaka napędzało co najmniej 125 cm³, a nie pięćdziesiątka.

Junak 905- części, opinie

Elektroniczny zegar nie tylko podnosi walor estetyczny, lecz jest także doskonale widoczny z powodu swoich niebanalnych rozmiarów. Niska kiera wymusza pochylona sylwetkę, zmniejszając opór powietrza i dodając odpowiedniego fasonu bikerowi. Całość uzupełniają ponad dwa metry długości i 121 kilo wagi. Zbiornik 12,5 litra pozwoli śmignąć trasę Warszawa- Szczecin na jednym tankowaniu. Automobiliści są bez szans!

Poszukiwanie wad byłoby stratą czasu. Chociaż, można by wyrazić żal, że cena tego cuda dla wielu może stanowić barierę nie do przebicia. No, chyba że trochę siana od Bociana, czy jakoś tak…

Loading...