Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER MASTIC 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy chiński skuter 4T Pasek napędowy chiński skuter 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 669/18/30 SKUTERY 4T

Części do skuterów chińskich
104-58
20,00 zł
Dobrej jakości , niedrogi pasek napędowy rozmiar 669/18/30 do czterosuwowych skuterów na kołach 10 calowych . Rozmiar paska mierzony po zewnętrznym obwodzie wynosi - 683mm
WARIATOR WARIATOR  2

WARIATOR KPL 2T

Części do skuterów chińskich
100-103
41,00 zł
Wariator kpl przeznaczony do dwusuwowych skuterów z silnikami: 1E40QMA oraz 1E40QMB
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
cylinder 2T 50cm cylinder 2T 50cm 2

CYLINDER 50cm

Części do skuterów chińskich
100-12
82,00 zł
Cylinder żeliwny kompletny do silnika 1E40QMA/ 1E40QMB Zestaw zawiera: - Cylinder żeliwny poj 50cm - Tłok - Pierścienie - Sworzeń - Zabezpieczenia sworznia - Uszczelkę pod cylinder - Uszczelkę pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 500 produktów

Długie szpilki, obcisłe spódnice oraz wysoki kok włosów, oto prawdziwe wyzwania, z jakimi musieli się zmierzyć pierwsi konstruktorzy skuterów, by zachęcić płeć piękną do korzystania z tych środków lokomocji. Benzer Mastic wydaje się nie mieć takich problemów. Jest dostępny dla pań w każdym wieku, podobnie jak i części na portalu „cylindry.pl”, gdzie fachowa obsługa z przyjemnością doradzi nieco zagubionym klientkom. Wbrew pozorom podstawy konstrukcyjne skutera nie są aż tak skomplikowane, często nowoczesne maszyny do szycia wymagają bardziej zaawansowanej wiedzy technicznej.

Benzer Mastic – części.

Każdy pojazd prędzej czy później będzie wymagać zabiegów konserwacyjnych. W przypadku obaw o własne niedostatki wiedzy i umiejętności dobrze jest, korzystając z doświadczenia osoby zaznajomionej z mechaniką, sporządzić sobie listę części niezbędnych, by potem spokojnie nabyć je w zestawie na portalu „cylindry.pl”. Dotyczy to również młodych użytkowników skuterów, stawiających swe pierwsze kroki w tej dziedzinie. Benzer Mastic – części, to oprócz jakości także niskie ceny, co jest sztuką nie lada, biorąc pod uwagę zaopatrzenie od najlepszych producentów. Klocki, linki gazu, gaźniki, wszystko w zasięgu ręki przez całą dobę. Jest czas, by spokojnie się zastanowić, jeszcze lepiej z pomocą konta zarejestrowanego w e-sklepie.

Benzer Mastic – części, opinie.

Długi na prawie metr osiemdziesiąt zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla dwóch nie największych osób. Dość wygodny system rozruchu C.D.I. Wykluczający udział cewek oraz automatyczna skrzynia biegów to idealne rozwiązanie dla osób początkujących. Można by mieć zastrzeżenia do małej pojemności bagażnika, to daje pole do inwencji dla domorosłych tuningowców.Jednym słowem świetny towarzysz nie tylko w codziennych zakupach, lecz także w drodze na bal w odświętnej kreacji.

A kto powiedział, że tylko panowie mogą błyszczeć elegancją na swych metalowych rumakach?

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania