Wybierz swój pojazd (2817 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BARTON REBEL 50 4T - CZĘŚCI

BARTON REBEL skuter 50 czterosuwowy 

To chyba najlepszy przykład na to, jak pozory mogą mylić. Skuter wcale nie ma zamiaru się złamać, mimo że pomost wydaje się nazbyt delikatny, a całość jednośladu absolutnie nie wykazuje żadnych niepokojących cech, mimo nadania kosiarce miana buntownika. W ogóle Barton Rebel jest jednostką nad wyraz stabilną, zwrotną i szybką, jak na pięćdziesiątkę przystało. Przy odpowiednim serwisowaniu, szczególnie z wykorzystaniem części z „cylindry.pl”, z pewnością niejeden raz pozytywnie zaskoczy swojego właściciela.

Barton Rebel – części.

Parametry techniczne jednostki seryjnej, nie są dla większości tajemnicą. Chciałbym pokazać, co można uzyskać dzięki niewielkim nakładom poniesionym w „cylindry.pl”, przy wykorzystaniu zestawów tuningowych, pochodzących od uznanych producentów:

  • pojemność 80 cm³;
  • moc 5 KM;
  • spalanie 2,5 l/ 100.

Barton Rebel – części umożliwiają z pewnością, dokonania jeszcze większych cudów, lecz to już każdy z nas powinien sprawdzić we własnym zakresie. Konto na stronie firmy znacząco powinno ułatwić podjęcie prawidłowych decyzji. Można tam uzyskać dokładne informacje na temat poszukiwanych akcesoriów oraz kontrolować na bieżąco dokonane zamówienia. Stabilne dostawy gwarantują natychmiastowe wysyłki, wprost pod drzwi garażu.

Barton Rebel – części, opinie.

Wysoko uniesiona kanapa oraz duża przestrzeń oddzielająca tylne koło nadaje skuterowi charakter crossowo-sportowy, co w przypadku tego segmentu, nie jest sprawą łatwą. Może dlatego producent zrezygnował z lokowania na pojeździe bagażnika oraz dłuższego siedziska.

Jakkolwiek by było, Barton Rebel z pewnością zadowoli nawet największych malkontentów, tym bardziej że kryje w sobie spory niewykorzystany potencjał.

Gdzie go szukać? To już opowieść na zupełnie inną historię…

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Wałek startera do skutera 4T Wałek startera do skutera 4T 2
14,00 zł
Stalowy wałek ( półksiężyc ) rozrusznika nożnego do czterosuwowych skuterów poj 50 Głównym powodem wymiany tej części jest - ślizgający się kopnik . Oznacza to że frezy wałka startera zostały starte.
Wał korbowy do chińskich skuterów 4T Wał korbowy do chińskich skuterów 4T 2

WAŁ KORBOWY DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów
74-80
98,00 zł
Standardowy wał korbowy do skuterów czterosuwowych .Ze spasowanymi łożyskami  Wał korbowy z zębatką napędzającą pompę oleju  na 16 zębów ( zdjęcie nr 3 ) Główka korbowodu współpracująca ze sworzniem tłokowym 13mm
Wyświetla 1-16 of 277 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.