Wybierz swój pojazd (2924 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BARTON HURAGAN 50 125 - CZĘŚCI

Tym razem producent się postarał. Cztery konie mocy, jakie może z siebie wykrzesać Barton Huragan, naprawdę robi wrażenie! Dość powiedzieć, że to idealny zadatek dla tych, którzy planują tuning skutera, jest z czego brać siłę. Wystarczy tylko znaleźć profesjonalnego dostawcę części i można zaczynać, tym bardziej że w okresie zimowym eksploatacja jednośladu jest często bardzo ograniczona. Sklepem, w którym znajdziemy wszystko, co potrzebne są bez wątpienia „cylindry.pl” partner, na którym można polegać!

Barton Huragan – części.

Kompletne zestawy do tuningu są idealnym rozwiązaniem dla osób nieposiadających większego doświadczenia mechanicznego. Fachowo dobrane, eliminują ryzyko błędnego doboru. Barton Huragan – części oferuje profesjonalnie spasowane elementy, zgodnie ze wskazaniami najlepszych mechaników. Tak więc „cylindry.pl” można potraktować jako doskonały przewodnik po trudnej sztuce mechaniki. Nie można przy tym zapominać o stałych pracach konserwacyjnych, ponieważ klocki, linki gazu czy plastiki również wymagają każdorazowych oględzin, zwłaszcza przed wyruszeniem w dalszą drogę.

Myśląc o poważnej zmianie parametrów skutera, należy wziąć pod uwagę następujące elementy:

  • wydech;
  • wariator;
  • sprzęgło, dzwon sprzęgła;
  • cylinder;
  • gaźnik.

Zasada jest prosta, wszelkie prace należy rozpocząć od skompletowania wszystkich składników, najlepiej przy pomocy wcześniej sporządzonej listy, a następnie nabyć wszystko na „cylindry.pl”.

Barton Huragan – części, opinie.

Silne serce, niemal dwa metry długości, dobre przyspieszenie oraz komfort jazdy, to cechy skutera Barton Huragan. Niestety kosiarka lepiej spisuje się na miejskich, gładkich nawierzchniach z uwagi na koła mające dwanaście cali.

Cóż to jednak znaczy dla prawdziwych twardzieli? Poczucie wolności przy odrobinie rozwagi pozwolą pokonać nawet największe bezdroża! Chcieć to móc!

Katalog części
Wariator skuter 125 150 Wariator skuter 125 150 2
Obecnie brak na stanie

WARIATOR SKUTER 125 150 ROLKI 14g

Części do skuterów
102-53
47,00 zł
Oferujemy cały zestaw wariatora do skuterów 125 ,150 Oferowany wariator o zewnetrznej średnicy 107 mm składa się między innymi z przeciwtalerza, określanego również jako wiatrak czy też wentylator o średnicy zewnętrznej 115 mm. Wariator posiada 6 rolek ich wymiar to 18x14mm natomiast ich waga wynosi 14g oraz tuleję o wymiarach 15x24x51,5mm .
Łańcuszek rozrządu skuter 4T Łańcuszek rozrządu skuter 4T 2

ŁAŃCUSZEK ROZRZĄDU SKUTER 4T

Części do skuterów
W 74-26 R 02-022222-30016-0001
9,84 zł
Łańcuszek rozrządu do skuterów 4T z silnikami 139QMA/139QMB Oferowany łańcuszek rozrządu dedykowany jest nie tylko do głowic o pojemności 50cm , ale też do tuningowych głowic o pojemności 60 i 80 cm . Posiada 84 ogniwka .
Wyświetla 1-16 of 324 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.