Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

MOTOBI WILGA 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Zawory ssący i wydechowy skuter 4T Zawory ssący i wydechowy skuter 4T 2

ZAWORY GŁOWICY SSĄCY I WYDECHOWY SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
104-55
11,00 zł
Standardowe zawory - ssący i wydechowy do czterosuwowych skuterów 4T o pojemności 50 , oraz ich tuningowych odpowiedników , czyli pojemności 60 i 80 . Oferowane zawory mają długość - 64mm , średnicę trzonu -5mm  i średnicę grzybków , odpowiednio 18 i 16 mm 
Wyświetla 1-16 of 406 produktów

Motobi Wilga

Genezy jego sukcesu można było dopatrywać się w niskiej cenie i niskim kosztom eksploatacyjnym. Maleńki Motobi Wilga nie miał sobie równych, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży nowych skuterów. Użytkownicy bez oporów wybaczali mu 1670 mm długości na rzecz 55 km/h z założonymi blokadami.

W sumie można było nawet zrezygnować z podwójnej kanapy, montując większy kufer. W swoim czasie pojawiła się w miastach cała masa tych kosiarek z zainstalowanymi kwadratowymi pojemnikami na żywność. I to okazało się strzałem w dziesiątkę, skutecznie zwiększającym popyt na te maszynki wśród takich potęg jak Pizza Hut, Burger King i innych.

Motobi Wilga części

Jak to bywa, nic co piękne, nie może trwać wiecznie. Cykl produkcyjny pięćdziesiątki skończył się definitywnie. Od wielu lat skuterek dostępny jest już tylko na rynku wtórnym, a części do Motobi Wilga na stronie „cylindry.pl”.

Znając kreatywność chińskiej myśli technologicznej, można było spodziewać się jakiejś nowości, jednak żal pozostał.

Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Prawdopodobnie marka wypaliła się, przestała być atrakcyjna, a co za tym idzie spadły też wyniki sprzedaży. Sprytni Azjaci uznali widocznie, że lepiej będzie zmienić formy wtryskarek. Nowy „stary” model niósł ze sobą nowe możliwości handlowe.

Motobi Wilga części, opinie

Co tu dużo gadać, maszynka wyjątkowo stworzona pod miasto. Małe kółeczka niespecjalnie nadawały się na wiejskie bezdroża. Owszem, dało się jechać, ale przepały były koszmarne, a i wytrzymałość zawieszenia pozostawiała wiele do życzenia.

Co innego na równej miejskiej arterii. Tam nasz bohater pokazywał, co potrafi. Mały zwrotny i zrywny, czego chcieć więcej?

No nic, odszedł model Motobi Wilga , będzie inny.

Le roi est mort! Longue vie au…roi!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania