Wybierz swój pojazd (2933 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

TORQ WINDSTAR 50 - CZĘŚCI

TORQ WINDSTAR 50 motorower 

Nasza oferta części do Torq Windstar  50

Motocykle wymagają w szczególności dobrej jakości podzespołów, które nie zawiodą nas w najmniej nie oczekiwanej sytuacji. Nasza oferta zawiera części motocyklowe, których jakość jest potwierdzona przez liczne certyfikaty. Pozyskujemy je tylko od sprawdzonych dostawców, którzy potwierdzają swoją renomę poprzez nienaganną współpracę od wielu lat. Warto wybrać nasze części do Torq Windstar , aby zapewnić długą i bezawaryjną eksploatację naszego pojazdu.

Uniwersalny motorower dla każdego

Windstar 50 to motorower, który zapewnia dobre właściwości jezdne nie tylko na asfalcie, ale także poza miastem. Należy zwrócić szczególną uwagę na jego trwałe i znakomite zawieszenie. Silnik o pojemności 50 centymetrów sześciennych generuje moc 3.5 KM. Prędkość V-max jaką może osiągnąć ten motorower to 45 km/h. Napęd przenoszony jest przez łańcuch i manualną 4 stopniową skrzynię biegów.

Opinie o Torq Windstar 50

1. Świetny pojazd, który służy mi na co dzień. Posiada duży zbiornik paliwa, który starcza mi na cały tydzień jeżdżenia.

2. Motorower użytkuje głównie na lokalnych drogach poza miastem. Świetnie spisuje się jego zawieszenie, które jest trwałe i wygodne.

3. Torq Windstar 50 świetnie wygląda z zewnątrz, choć jego dość wysoka cena jest dużym minusem.

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 179 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.