Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5038 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

FERRO 303 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T Przekaźnik rozrusznika skuter 4T i 2T 2

PRZEKAŹNIK ROZRUSZNIKA SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
74-170
23,00 zł
Przekaźnik rozrusznika , określany tez jako elektromagnes lub stycznik  Dedykowany zarówno do czterosuwowych jak i dwusuwowych skuterów o instalacji 12V Wraz z gumowymi osłonami .
Tuning sprzęgła skuter 4T Tuning sprzęgła skuter 4T 2

SZCZĘKI SPRZĘGŁA TUNINGOWE DO SKUTERÓW 4T

Części do skuterów chińskich
W 104-184 AY51651 ( masz w pudełku)
75,21 zł
Tuningowe szczęki sprzęgła z czerwonymi sprężynkami ( odznaczającymi się o ok 50% większa twardością od standardowych ). Dedykowane do czterosuwowych skuterów .
Zawory ssący i wydechowy skuter 4T Zawory ssący i wydechowy skuter 4T 2

ZAWORY GŁOWICY SSĄCY I WYDECHOWY SKUTER 4T

Części do skuterów chińskich
104-55
11,00 zł
Standardowe zawory - ssący i wydechowy do czterosuwowych skuterów 4T o pojemności 50 , oraz ich tuningowych odpowiedników , czyli pojemności 60 i 80 . Oferowane zawory mają długość - 64mm , średnicę trzonu -5mm  i średnicę grzybków , odpowiednio 18 i 16 mm 
Wyświetla 1-16 of 322 produktów

Ferro 303 50 skuter czterosuwowy

Plastiki to, plastiki tamto. Powiedzmy sobie szczerze, bez nich ani rusz. Plastiki do skutera Ferro 303 także są nieodzownym elementem maszynki. Serce pięćdziesiątki musi przecież unieść ciężar konstrukcji pojazdu, bikera, a w porywach także pasażera. W ogóle ideałem byłoby, gdybyśmy zadowolili się samą ramą. Chcemy, żeby jeździł, mało palił i jeszcze się rozpędzał? Polubmy plastiki. Innej opcji po prostu nie ma.

Inna sprawa, że pod względem wytrzymałości Ferro 303 daje radę. Kilkunastotysięczne przebiegi bez konieczności poważnych interwencji mechanicznych nie należą do rzadkości. Jest to najczęściej wymieniana zaleta tego skutera. Może stąd wywodzi się nazwa modelu Ferro (żelazo)? W każdym razie sprzęt budzi zaufanie. Oczywiście elementy podlegające stałym naprężeniom, klocki, linki gazu itp. muszą być na bieżąco kontrolowane, lecz to akurat jest sprawą normalną w codziennej eksploatacji. Poza tym w naszym sklepie dział Ferro 303 - części jest stosownie zaopatrzony w te najbardziej zużywające się podzespoły .

Ferro 303 – części, opinie

Wspomniana już bezawaryjność pozytywnie zaskakuje. W sumie zastrzeżenia dotyczą tego samego, co w przypadku innych marek. Pęknięcia i poluzowania karoserii, niewydolność wskaźników i zadyszka na wzniesieniach przy pełnym obciążeniu to standard.

Swoją drogą myślę, że kanapę należałoby potraktować jako element designu, a nie zaproszenie do wożenia wszystkich chętnych. W motocyklach typu chopper od lat montuje się pojedyncze siedziska i nikt nie narzeka, wręcz przeciwnie. Maszyna zyskuje dzięki temu na drapieżności, podkreślając jednocześnie niezależność bikera.

Ciekawi mnie, co o tym sądzicie? Niska, masywna i długa pięćdziesiątka z jednym siedziskiem, koniecznie czarna! To by było coś!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania