Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

GB Motors Street - części

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 289 produktów

GB Motors Street , motorower pojemność 50

W swoim czasie miłośnicy mniejszych gabarytów mieli nie lada problem. Mianowicie, stali przed dylematem, czy inwestować w używaną jednostkę znanego producenta, czy też zdecydować się na nówkę, rodem z Państwa Środka. Nie będziemy wdawać się w polemikę, gdyż jak powszechnie wiadomo, opinii na ten temat jest co najmniej tyle, ilu użytkowników pięćdziesiątek.

Skupmy się raczej na tym, czego można było się spodziewać po maszynie noszącej dumne miano Gb Motors street.

Gb Motors Street, części 

Pierwsze spotkanie ze sprzętem musi pozostawić bardzo dobre wrażenie. Pojazd ma zwartą i silną budowę. Z tego powodu nazywanie go motorowerem po prostu nie pasuje. Wizualnie można go umiejscowić pośród produktów ze stajni Yamaha, z pewnością niejednego bikera udałoby się wprowadzić w błąd. Tym, co mi się akurat podoba, to umiejętne wypełnienie wolnych przestrzeni w obszarze układu silnika. Całość sprawia wrażenie, że serce jest znacznie większe, a o jego rzeczywistych mocach przerobowych świadczy jedynie skromniutki dźwięk.

Parametry techniczne:

-Silnik 4T;

-Moc 3,8 KM;

-Masa 110 kg;

-Hamulce: tarcza, bęben.

Warto wspomnieć o niskich kosztach eksploatacyjnych, a to za sprawą części do Gb Motors Street dostępnych na „cylindry.pl”.

Gb Motors Street, części, opinie

Nawet po długotrwałym postoju uruchomienie jednośladu nie sprawia najmniejszego kłopotu. Wystarczy kopniak i można ruszać. Oczywiście przedtem należy poddać motorower przeglądowi i kosmetyce.

Do szkoły lub do pracy sprzęt jest wprost idealny, tym bardziej że niskie spalanie stanowi sporą konkurencję dla stale rosnących opłat za komunikację miejską.

A klang? Wystarczy niewielka inwestycja w układ wydechowy i szyby drżą! W każdym razie sąsiad już nie pośpi.

Maciej Mrozowski

Uwielbia dalekie trasy, na których wiele się dzieje.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania