Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5037 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BAOTIAN BT49QT-9 50 4T - CZĘŚCI

Katalog części
Bezpiecznik szklany 15A do skuterów Bezpiecznik szklany 15A do skuterów 2

BEZPIECZNIK ŁADOWANIA SZKLANY 15A

BEZPIECZNIKI
104-349 CR1137
0,50 zł
Szklany bezpiecznik rurkowy chroniący instalacje o prądzie  znamionowym - 15A ( Jest to największy prąd jaki może płynąć  przez bezpiecznik bez ryzyka przerwania obwodu )   Oferowany bezpiecznik tj wkład topikowy znajduje się w szklanej rurce .
Wyświetla 1-16 of 386 produktów

Konia z rzędem temu, kto wyjaśni, co autor miał na myśli, komponując nazwę dla tego modelu? Wypowiedzenie Baotian BT49QT-9 jest praktycznie niemożliwe, no, chyba że jako test na trzeźwość. Zawiany biker nie będzie w stanie powiedzieć, jak nazywa się jego pupil. I bardzo dobrze! Będzie wiedział, żeby nie wsiadać! Poza tym reszta jest super! Ba, nawet przy aktywnych blokadach potrafi zaszaleć 70 na godzinę! Z pewnością po części jest to zasługa opływowej obudowy, o którą tym bardziej trzeba zadbać. Sklep motoryzacyjny „cylindry.pl” oferuje pełny osprzęt po niewygórowanych cenach. Współpracuje przy tym z uznanymi producentami, dzięki czemu plastiki do skutera Baotian BT49QT-9 mają pełną gwarancję.

Plastiki do skutera Baotian BT49QT-9.

Przykro patrzeć na porysowane lub – co gorsza – popękane plastiki poruszające się po naszych drogach. Przy cenach proponowanych przez „cylindry.pl” wypucowanie kosiarki jest nadzwyczaj łatwe. Firma zapewnia także wszystkie pozostałe Baotian BT49QT-9 -części, zarówno te najprostsze, jak i bardziej skomplikowane zestawy tuningowe. Wystarczy zarejestrować konto klienta na stronie „cylindry.pl”, by mieć stały dostęp do informacji na temat nowinek technicznych lub poszukiwanych części. Bieżące dostawy gwarantują krótki czas realizacji zamówień, co znacznie skraca okres przestoju.

Baotian BT49QT-9 -części, opinie.

Zalety:

-łatwy w użytkowaniu;

-zrywny;

-fajny dźwięk;

-wygodny;

-moc.

Wady – brak.

Być może coś by się znalazło, bazuję jednak na oficjalnych danych, i jako takie opinie użytkowników są dla mnie wiarygodne.

No, cóż. Może wypowiadali się tylko ci, którzy dbają o swój sprzęt. Wieść niesie, że jak się dba, tak się ma.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania