Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

Junak 901 50 - części

Katalog części
Lampa Junak 901 Sport Lampa Junak 901 Sport 2

Lampa przednia do Junak 901 Sport

Junak 901 50 - części
W 131-043 J901S2401
258,80 zł
Przednia lampa ( reflektor przód ) do Junak 901 Sport Obudowa i klosz lampy wykonane z plastiku . W zestawie żarówki o mocy : 12V 35/35W ,12V 3W homologacja : E4 Długość przewodu : 36cm
Wyświetla 1-16 of 291 produktów

Junak 901

Osobiście bardzo się cieszę, że marka coraz częściej pojawia się na naszych ulicach. Abstrahuję już od tego, że niewiele tu naszej rodzimej myśli technicznej, zdając sobie sprawę, że w takim wypadku cena za sztukę osiągałaby niewyobrażalny pułap. Junak 901 jeszcze niedawno nosił miano Ferro 901, jednak sami przyznacie, że nasze swojskie logo pasuje tu jak ulał.

Koła osiemnastki świetnie spisują się w każdym terenie, a serce 3,5 KM daje radę przy pełnym obciążeniu.

Pięćdziesiątka prezentuje się niczym rasowy ścigacz, do kompletu brakuje jedynie odpowiednio mocnej grafiki. Kolory oferowane przez producenta są zdecydowanie zbyt mocno stonowane. Junak 901 – części są dostępne na stronie „cylindry.pl”, nie ma zatem potrzeby podróżowania pod byle pretekstem do serwisu.

Pojemny 18,5 litrowy bak wizualnie zwiększa masę kosiarki, przez co niewprawione oko łatwo może ją pomylić z „dorosłym” sprzętem.

Junak 901 – części, opinie

Pięćdziesiątka pozwala poczuć klimat profeski, zdradza ją jedynie wysoki klang, niepasujący do reszty. Można to zmienić, montując zmodyfikowany tłumik.

Wymiary:

-Długość 2055 mm;

-Szerokość 760 mm;

-Wysokość 1112 mm.

Jak widać, jest sporo miejsca nawet dla zestawu głośnomówiącego. Wypada się cieszyć, że nikt nie wpadł na pomysł instalowania kufra za kanapą, design straciłby przez to cały sportowy sznyt.

Z przodu nad bezpieczeństwem czuwa tarcza, tylne koło obsługuje bęben, przez co okresowo należy sprawdzać klocki. Przy intensywnej jeździe warto też zadbać o linki gazu.

Aż prosi się o lans z dodatkiem odpowiedniego wdzianka, skorupy, i można przestrzeń połykać.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania