Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Junak 901

Junak 901 części i tuning

Osobiście bardzo się cieszę, że marka coraz częściej pojawia się na naszych ulicach. Abstrahuję już od tego, że niewiele tu naszej rodzimej myśli technicznej, zdając sobie sprawę, że w takim wypadku cena za sztukę osiągałaby niewyobrażalny pułap. Junak 901 jeszcze niedawno nosił miano Ferro 901, jednak sami przyznacie, że nasze swojskie logo pasuje tu jak ulał.

Koła osiemnastki świetnie spisują się w każdym terenie, a serce 3,5 KM daje radę przy pełnym obciążeniu.

Pięćdziesiątka prezentuje się niczym rasowy ścigacz, do kompletu brakuje jedynie odpowiednio mocnej grafiki. Kolory oferowane przez producenta są zdecydowanie zbyt mocno stonowane. Junak 901 – części są dostępne na stronie „cylindry.pl”, nie ma zatem potrzeby podróżowania pod byle pretekstem do serwisu.

Pojemny 18,5 litrowy bak wizualnie zwiększa masę kosiarki, przez co niewprawione oko łatwo może ją pomylić z „dorosłym” sprzętem.

Junak 901 – części, opinie

Pięćdziesiątka pozwala poczuć klimat profeski, zdradza ją jedynie wysoki klang, niepasujący do reszty. Można to zmienić, montując zmodyfikowany tłumik.

Wymiary:

-Długość 2055 mm;

-Szerokość 760 mm;

-Wysokość 1112 mm.

Jak widać, jest sporo miejsca nawet dla zestawu głośnomówiącego. Wypada się cieszyć, że nikt nie wpadł na pomysł instalowania kufra za kanapą, design straciłby przez to cały sportowy sznyt.

Z przodu nad bezpieczeństwem czuwa tarcza, tylne koło obsługuje bęben, przez co okresowo należy sprawdzać klocki. Przy intensywnej jeździe warto też zadbać o linki gazu.

Aż prosi się o lans z dodatkiem odpowiedniego wdzianka, skorupy, i można przestrzeń połykać.

Loading...