Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER ASTON 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Cylinder Romet Zetka CRS  50 Cylinder Romet Zetka CRS  50 2

CYLINDER KPL poj. 50 cm

Części do motocykli od 50 do 350
W 103-71 RZK0020
139,36 zł
Aluminiowy zestaw cylindra  poj 50 cm3 do motorowerów z silnikiem pionowym  Średnica tulei - 39 mm Zestaw zawiera: - Cylinder - Tłok  - Pierścienie - Sworzeń  - Zabezpieczenia - Uszczelka pod cylinder - Uszczelka pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 147 produktów

BENZER ASTON 50 motorower 

Jakiś problem? Potrzebna fachowa pomoc? Twój wybór jest odpowiedni, specjaliści, którzy pomogą dobrać odpowiednie części. Zakupy nie nadwyrężą Twojej kieszeni, wszystko w przystępnych cenach, a co ważne zamówienia szybko realizowane, niczym wiatr we włosach, a to za sprawą dostępności elementów wymiennych na miejscu. Czego chcieć więcej?

Dzwoniąc do sklepu, niejedna osoba rzuca hasło. Potrzebuję części zamienne do Benzer Aston 50. Niejeden sprzedawca będzie się głowił, nasz na pewno zada trafne pytanie. Co potrzebne? Szybko zlokalizuje problem, a zaledwie w kilka dni potrzebny element trafi do Twojego domu.

Części do Benzer Aston 50  - wady i zalety 

Polski rynek cieszy się coraz większym zainteresowaniem producentów, nie tylko europejskich, ale także amerykańskich i azjatyckich. Wśród wielu propozycji możemy odnaleźć motorower Benzer Aston 50. Pojazd jest stosunkowo lekki, charakteryzuje się motorowerowym, niedużym silnikiem, lecz posiada duży zbiornik paliwa (dwanaście litrów). Wydawać się może, że jest to wersja idealna, lecz przy dłuższym użytkowaniu pojawia się pewna niedoskonałość. Gaźnik nie jest zbyt dokładnie obrobiony, co skutkuje pływaniem wolnych obrotów po rozgrzaniu silnika.

Opinie o Benzer Aston

Prędkość maksymalna (V-max) szacowana jest na 75-80 km/h. Użytkownicy często uważają, że motorower jest całkiem dobry, przy wadze 100 kg pojazdu oraz kilogramach użytkownika osiągana prędkość jest doskonała. Części dostępne w różnych punktach pozwalają cieszyć się maszyną w każdym krańcu świata. Duży reflektor pozwala na jazdę także w warunkach nocnych, nic nie jest mu straszne.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania