Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5046 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER GSR 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Cylinder Romet Zetka CRS  50 Cylinder Romet Zetka CRS  50 2

CYLINDER KPL poj. 50 cm

Części do motocykli od 50 do 350
W 103-71 RZK0020
139,36 zł
Aluminiowy zestaw cylindra  poj 50 cm3 do motorowerów z silnikiem pionowym  Średnica tulei - 39 mm Zestaw zawiera: - Cylinder - Tłok  - Pierścienie - Sworzeń  - Zabezpieczenia - Uszczelka pod cylinder - Uszczelka pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 150 produktów

BENZER GSR 50 motorower 

Najwięksi fachowcy od marketingu wiedzą, że rasowy wygląd w połączeniu z poważnie brzmiącą nazwą to klucz do sukcesu. Dla tych, którzy marzą w przyszłości poważnych ścigaczach, Benzer GSR będzie idealnym przewodnikiem na trudnej drodze do zdobycia ostróg poskramiacza kilometrów. Przy okazji warto także nabrać odpowiednich nawyków motocyklowych. Prawdziwi ridersi nie dojedzą i nie dośpią, zanim nie zapewnią swojemu pupilowi przynajmniej podstawowych akcesoriów, od sprawdzonego dostawcy. Rzut oka na „cylindry.pl” wystarczy, by wiedzieć, że to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Dostępny jest nie tylko zestaw pierwszej pomocy, taki jak linki gazu, klocki, świece, lecz także na „cylindry.pl” znajdziemy coś dla koneserów.

Benzer GSR 50 – części.

Stylizowane szprychy, opływowa sylwetka i daleka kanapa wymuszająca zgrabny przechył użytkownika w czasie jazdy, aż proszą się o odrobinę szaleństwa. Sprawa tuningu jest zapewne tylko kwestią czasu, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia. Umieszczenie konstrukcyjne poszczególnych zespołów napędu z pewnością ułatwia dostęp i upraszcza wszelkie czynności. Benzer GSR 50 – części zapewnia wszystko w jednym miejscu, bezpośrednio od uznanych na rynku motoryzacyjnym producentów.

Benzer GSR – części, opinie.

Benzer GSR poprzez swój design jest odpowiedzią na zapotrzebowanie w tym segmencie. Klasyczne skutery, choć niewątpliwie posiadają swój urok, nie u wszystkich znajdują uznanie. Silnik jest w stanie osiągnąć prawie 5 KM przy obrotach rzędu 8700 obrotów, co już jest sporym osiągnięciem jak na tę klasę pojazdów. Dwa litry spalone na setkę prowokują wręcz do dalekich wypadów.

A jest co zwiedzać. Zresztą, świadomość swobody już jest ogromną frajdą, dlaczego nie skorzystać?

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania