Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5041 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

BENZER YANKEE 50 - CZĘŚCI

Katalog części
Zębatka tylna Benzer Yankee
Ostatnie sztuki w magazynie

Zębatka napędowa tylna 45 zębów

Części do motocykli od 50 do 350
428/58/78/P W 103-234 02-025155-08-0019
52,00 zł
Tylna zębatka napędowa do chopperów. Kompatybilna z łańcuchem o symbolu 428  Zębatka posiada 45 - zębów
Wyświetla 1-16 of 284 produktów

Benzer Yankee 50 , motorower

W czasie rewolucji amerykańskiej Brytyjczycy nazywali tym mianem zbuntowanych osadników. W tym słowie miała być pogarda, a został podziw za waleczność i umiłowanie wolności. Czy jest możliwe, by te cechy zamknąć w maszynie? Popatrzcie, jak prezentuje się Benzer Yankee. Potężny bak, masywne zegary, odlane koła i szeroka kiera. Nawet serce, choć w sumie niewielkie, zostało umieszczone w taki sposób, by maksymalnie zapełnić przestrzeń, dając wrażenie masy. Gdyby dodać do tego pług, mielibyśmy sprzęt niemal profesjonalny!

Owszem, można kombinować w kierunku ścigacza, chociaż ja bym postawił na styl cafe racer. Do tego koniecznie czarna ramoneska, buty z noskiem i skórzany garnek. I niech Wam wtedy ktoś powie, że nie jesteście dumnymi członkami MC! Nie ma takiej możliwości!

Benzer Yankee – części

Jako się rzekło, stylistycznie pojazd jest bez zarzutu. Poprawiając design, można tylko stracić klimat. Wiem, że to nie jest masywny walec, ale odrobina fantazji i wyobraźni nawet kucyka może zmienić w pełnokrwistego mustanga. Prosta ingerencja w wydech wystarczy, by poprawić gadanie, a gustowny Light – bar sprawi, że wszystkim szczęki opadną! Poszukajcie części do Benzera Yankee na „cylindry.pl”, z pewnością coś wspólnie wymyślicie.

Kilka ruchów kluczem, przetarcie szmatką i można świat zdobywać!

Benzer Yankee – części, opinie

Nawet fabryczna sztuka jest w stanie osiągnąć sześćdziesiątkę, bez nadmiernej zadyszki. Nieskomplikowana zamiana pojemności na osiemdziesiąt centymetrów doprowadza nas w okolice dziewięćdziesięciu kilometrów na godzinę, co w przypadku bike'a, jest już prędkością odczuwalną. Manual podkręca radochę z jazdy, a „ciężki” tył osadza pojazd, skutecznie go stabilizując.

Wady? Brak dostępności. Benzer Yankee można już nabyć jedynie na rynku wtórnym.

Jednak, jeśli nie macie jeszcze prawka, naprawdę warto się o ten sprzęt postarać.

To już nawet nie będzie jazda, to będzie poezja!

I o to w tym wszystkim chodzi!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania