Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Barton Fighter

Barton Fighter 50 części i tuning

Barton Fighter

W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku (jak to brzmi?!) świat motocykli zdominowany był przez wszechobecną obłość. Wszystko, co miało dwa koła, było zaokrąglone w swej formie. Dopiero Włosi, projektując swoje Ducati wpadli na pomysł, że nieco kanciaste też może być piękne. I było! Patrząc na design jednośladu Barton Fighter, nie można oprzeć się wrażeniu, że stylistyka tego modelu idzie w tym samym kierunku. No właśnie, Fighter jest na tyle udanym wizualnie pojazdem, że aż nie pasują do niego określenia typu: skuter, kosiarka czy pięćdziesiątka.

Nawet zwolennicy cięższych i masywniejszych form przyznają, że posiadacze Bartona nie mają się czego wstydzić, wręcz przeciwnie. Barton Fighter – części na osiemnastkach z sercem o mocy nieco ponad 3 Km przy 8000 obrotów na minutę, wystarcza do efektywnej jazdy.

Barton Fighter – części, opinie

W zasadzie pojemność 49 cm³ nie pozwala na wprowadzanie jakichś totalnych innowacji technicznych, zatem należy zwrócić uwagę na niezawodność, prostota obsługi, dynamika i odpowiednie wyważenie. Wszystkie te elementy zostały dopracowane na piątkę, o czym świadczą opinie użytkowników.

Nawet nieco obszerniejsze osoby nie mogą narzekać na komfort jazdy, chociaż kilka centymetrów długości więcej z pewnością by nie zaszkodziło.

Bezawaryjny sprzęt wymaga jedynie obsługi bieżącej wynikającej z eksploatacji, czyli kontrolujemy klocki, linki gazu, oświetlenie itp. Zbiornik o pojemności 17 litrów pozwala na jednorazowe przebycie ponad 550 kilometrów trasy, co zwalnia z konieczności częstych kontroli stanu paliwa.

Barton Fighter jest niewątpliwie perełką na polskich drogach, na których królują pojazdy różniące się jedynie symbolami fabrycznymi i konstrukcją reflektorów. Zatem warto o niego zadbać, niech wzbudza zazdrość gawiedzi, a co?!

Loading...