Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5040 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

EXPLORER SPIN GE 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Manetki z rolgazem -część do skuterów Manetki z rolgazem -część do skuterów 2

Manetki z rolgazem - część do skuterów

Części do skuterów chińskich
42-16
12,00 zł
Zestaw prawej i lewej gumowej manetki na kierownicę. Manetka prawa z plastikowym zaczepem linki gazu ( tzw rolgazem) Jest to część zamienna do skuterów chińskich, o pojemności od 50 do 150cm
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów chińskich
100-203
69,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 252 produktów

EXPLORER  SPIN GE skuter 50 dwusuwowy 

Nowy czy używany? Oto prawdziwy dylemat, przed jakim stają zwłaszcza początkujący adepci motocyklowej przygody. Dla osób niemających doświadczenia z mechaniką zdecydowanie nowy! No, chyba że trafi się zadbany i wypieszczony Explorer Spin GE 50. serwisowany jedynie na częściach ze sprawdzonego źródła. Takiego, jak choćby sklep internetowy „cylindry.pl”, utrzymujący kontakty handlowe z uznanymi na rynku motoryzacyjnym producentami.

Explorer Spin GE 50 – części.

Nie wszyscy, przystępując do prac konserwacyjnych, pamiętają o zasadzie, że części zakupione byle gdzie, często nie spełniają podstawowych norm technologicznych. Na ich działanie ma nawet wpływ materiał, z jakiego zostały wykonane. Explorer Spin GE 50 – części, to asortyment w pełni kompatybilny wzajemnie, posiadający stosowne atesty oraz gwarancję. Bez względu na to, czy są to klocki, plastiki czy linki gazu, wszystko jest w pełni bezpieczne zarówno dla sprzętu, jak i dla nas samych.

Kolejną istotną sprawą jest wybór pomiędzy 2T a 4T. Szybka, agresywna jazda z pewnością wymaga dwutaktowego silnika. 4T charakteryzuje się statecznością i spokojem. Niektórzy twierdzą, że nawet dźwięk jest dostojniejszy, bardziej motorowy. Przypomnijmy, takie efekty można osiągnąć jedynie przy współpracy z profesjonalną firmą, jaką bez wątpienia są „cylindry.pl”.

Explorer Spin GE 50 – części, opinie.

Dobrze utrzymany skuter jest w stanie łyknąć wszystko, co jedzie wolniej niż 70 km/h. Blokady stanowią skuteczną zaporę dla sześciu koników ukrytych w sercu kosiarki.

A gdzie ich szukać? To już opowieść na zupełnie inną historię…

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania