Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5091 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

EXPLORER RACE GT 50 2T - CZĘŚCI

Katalog części
Pasek napędowy do skutera 2T i 4T Pasek napędowy do skutera 2T i 4T 2

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Części do skuterów chińskich
WM MOTOR
100-27A AW0135
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 , firmy WM MOTOR .Przeznaczony do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych .
Manetki z rolgazem -część do skuterów Manetki z rolgazem -część do skuterów 2

Manetki z rolgazem - część do skuterów

Części do skuterów chińskich
42-16
12,00 zł
Zestaw prawej i lewej gumowej manetki na kierownicę. Manetka prawa z plastikowym zaczepem linki gazu ( tzw rolgazem) Jest to część zamienna do skuterów chińskich, o pojemności od 50 do 150cm
Gaźnik 2T tuning Gaźnik 2T tuning 2

Gaźnik 2T tuning

Części do skuterów chińskich
100-203
69,00 zł
Wysokiej jakości gaźnik 2T stanowiący tuning skutera i mini quada.  Którego powiększone kanały wewnętrzne pozwalają na osiągnięcie lepszych parametrów pracy silnika. - Dysza Główna 80 - Zwiększona średnica gardzieli . - Podnosi osiągi nawet przy standardowym cylindrze  - Stanowi też idealne uzupełnienie TUNINGU przy montażu  cylindrów o zwiększonej...
Wyświetla 1-16 of 277 produktów

EXPLORER  RACE GT skuter 50 dwusuwowy

W sumie nie ma przeciwwskazań, by każdy skuter poddawać tuningowi, jednak z uwagi na subtelne czasem rozwiązania konstrukcyjne, niektóre wydają się z góry predysponowane do tego typu zabiegów. Przykładem może być Explorer Race GT 50, którego nie tylko nazwa, lecz także budowa jest swoistym zaproszeniem do spróbowania swoich sił na tym polu. Oczywiście zacząć należy od znalezienia odpowiedzialnego dostawcę części, a najlepiej gotowych zestawów tuningowych. Do najlepszych w kraju zalicza się sklep „cylindry.pl”, którego asortyment nie tylko spełnia najsurowsze wymogi techniczne, jest również w cenach umożliwiających zakup przez wszystkich bikerów.

Explorer Race GT 50 -części.-części.

Tuning nie powinien sprawić większego kłopotu, pod warunkiem, że do pracy przystąpimy planowo i z rozmysłem.

Explorer Race GT 50 -części udostępni zestawy, za pomocą których można rozpocząć montaż w następującej kolejności:

-Eliminujemy blokady, zostawiając jedynie tą na module. Pamiętajmy, że seryjny wał oraz łożyska mogą nie wytrzymać naprężeń spowodowanych zbyt dużymi obrotami.

-Zmieniamy tłumik, najlepiej na sportowy.

-Pora pomyśleć o wariatorze, przy czym istotne są parametry. Zdarza się sytuacja, kiedy uzyskuje się znaczne przyspieszenie bez wpływu na maksymalną szybkość.

-Niezbędny będzie wzmacniany pasek.

-Wymiana dzwonu sprzęgła.

-Teraz wymiana powinna nastąpić jednocześnie. Dotyczy to cylindra, wału, łożyska oraz gaźnika. Można zrezygnować z tego ostatniego.

-Koniec wieńczy szczegółowa regulacji wszystkich elementów.

Explorer Race GT 50 -części, opinie.

Mimo że sprzęt preferuje jedną osobę na pokładzie, daje radę także z pasażerem. Sylwetka w formie strzały podkreśla sportowy sznyt kosiarki. Budziki, jakby zdjęte z jakiegoś Peugeota, całość powinna zadowolić bikerów szanujących dobry lans.

Czyli co? Widzimy się na „cylindry.pl” i do roboty!

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania