Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Generic Onyx

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
30,55 zł

ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE SWORZNIA TŁOKA

Dostępny
9,00 zł

WARIATOR KPL

Dostępny
52,43 zł

MEMBRANA GAŹNIKA SKUTER 2T

Dostępny
21,13 zł

NAKRĘTKA TYLNEJ OSI NAPĘDOWEJ ( KOŁA)

Dostępny
8,39 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
6,30 zł

Manetki z rolgazem do skuterów rolgaz

Dostępny
12,00 zł

ściągacz magneta

Dostępny
30,00 zł

ślimak , zębatka startera nożnego

Dostępny
17,83 zł

Gaźnik 2T odblokowany gardziel 32mm

Dostępny
79,80 zł

Sprzęgło kpl do skutera 2T firmy WM Motor

Dostępny
157,79 zł

Generic Onyx 50  - części i tuning

Skuter Generic Onyx 50 – maszyna tak dobra, że aż chce się jeździć!

 

Skuterów na rynku jest wiele, ale nie każdy model rok po roku otrzymuje równie korzystne recenzje od fanów. Takim skuterom bez wątpienia warto przyjrzeć się bliżej! A oto najlepszy przykład: Onyx 50 od Generic, wyprodukowany po raz pierwszy w 2010, który cieszy się od tamtej chwili niesłabnącą popularnością

 

Specyfikacja Onyx 50 – solidna konstrukcja, sprawna jazda

 

Jeśli chodzi o parametry techniczne powyższego skutera, ciężko im wiele zarzucić, choć model ma już 12 lat. Skuter Generic Onyx 50 posiada jednocylindrowy, dwusuwowy silnik, pojemność 49 cm³, a jego moc to 2.5 HP (1.9 kW) @ 6500 rpm. Do tego automatyczna skrzynia biegów, przeniesienie napędu w systemie CVT i masa niewiele ponad 102 kg. Wszystko to oznacza skuter szybki, a przy tym lekki, doskonały do codziennego użytku.

 

Owszem, na rynku znajdziemy z pewnością nowsze i bardziej efektywne modele, jednak w swojej klasie Generic Onyx 50 sprawdza się bez problemu. Co więcej, skuter ten można także zakupić na rynku wtórnym, co dodatkowo obniży i tak korzystną cenę. Używany Onyx 50 w dobrze utrzymanym stanie to fantastyczny dodatek do kolekcji każdego miłośnika motoryzacji. Co więcej, części do Generic Onyx 50 znajdziemy w stałej sprzedaży w dobrym sklepie z częściami do skuterów.

 Generic Onyx 50 – srebrzysty król szos!

 

Skuter ten jest ceniony także ze względu na swoją opływową sylwetkę oraz nowoczesne połączenie kolorów lakieru, siodełka i pozostałych elementów. Osoby, które szukają stylowego, łatwego w konserwacji modelu, powinny zwrócić uwagę na Generic Onyx 50 – części do niego są dostępne, a ich ceny niewygórowane.

W zależności od roku produkcji model może posiadać więcej lub mniej dodatków czarnych, istnieją także wersje z białym lakierem, jednak najbardziej popularny jest w wersji ze srebrnym. Doskonałe połączenie zdecydowanych linii oraz klasycznych, chromowanych elementów to triumf designerski Generic, który znajduje odzwierciedlenie w opiniach użytkowników.

 

Zarówno sam skuter, jak i części do Generic Onyx 50 są na ogół dobrze oceniane. Przeglądając recenzje w Sieci, natrafimy na opinie zachwalające jego wytrzymałą budowę, a także możliwości, jakie stwarza kierującemu. Niezależnie jednak od pozostałych parametrów, wyjątkowy styl modelu przewija się w każdej recenzji!

Loading...