Filtruj według

KATALOG

Generic XOR

Generic Xor 50 - części , tuning i opinie

Generic Xor 50 125 - części i tuning

Chociaż producent szczyci się pochodzeniem wprost z krainy Cesarza Franciszka Józefa I, firma czerpie stylizacyjne wzory bezpośrednio z Francji i Włoch. Austriacki Generic Xor 50 oraz nieco dojrzalszy Generic Xor 125, pod względem designu przypominają Peugeota Speedfighta z przodu, natomiast tył wydaje się żywcem przeniesiony z włoskiego Piaggio NRG. Oczywiście nasz dystyngowany elegant wymaga szczególnej dbałości w zakresie serwisowania, które może Oba skutery się odbywać jedynie przy zastosowaniu części pochodzących od najlepszych producentów. Rolę skutecznego i wiarygodnego pośrednika w tym zakresie pełni sklep „cylindry.pl”, dbając przy tym, by asortyment cenowo był dostępny dla wszystkich bikerów.

Generic Xor 50 125 – części.

Oba wymienione skutery przeznaczone były, w zamyśle projektantów, na drogi południowej Europy. Chodzi tutaj o specyficzną delikatność sprzętu. Nie oszukujmy się, tak ślicznych dziur, jak w naszych rodzimych nawierzchniach próżno szukać u naszych zachodnich sąsiadów. Generic Xor 50 125 – części, to niezbędne wyposażenie, które powinno znajdować się w garażu. Stale pod ręką powinny być klocki, linki gazu, żarówki, plastiki, a nawet filtry paliwa, biorąc pod uwagę zamiłowanie dystrybutorów produktów naftowych do wzbogacania płynów napędowych przeróżnymi uszlachetniaczami, z naciskiem na wodę. Sklep „cylindry.pl” realizuje dostawy niemal natychmiast, wprost pod drzwi.

Generic Xor 50 125 – części, opinie.

Nie ma niespodzianki! To, co zdecydowanie nie wytrzymuje w polskich warunkach, to układ jezdny. W żadnym wypadku nie należy szaleć po bezdrożach, raczej wskazane jest statyczne i szykowne pomykanie po gładzi miejskiego asfaltu. Braki cech twardości skutery nadrabiają elegancją, i z tego powinniśmy czerpać przyjemność.

Tym bardziej, jeśli atrakcyjna dziewczyna z tego powodu, dłużej obdarzy nas spojrzeniem, a może nawet się uśmiechnie? Takie buty…

Loading...