Wybierz swój pojazd (2922 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

GENERIC XOR 50 125 - CZĘŚCI

Chociaż producent szczyci się pochodzeniem wprost z krainy Cesarza Franciszka Józefa I, firma czerpie stylizacyjne wzory bezpośrednio z Francji i Włoch. Austriacki Generic Xor 50 oraz nieco dojrzalszy Generic Xor 125, pod względem designu przypominają Peugeota Speedfighta z przodu, natomiast tył wydaje się żywcem przeniesiony z włoskiego Piaggio NRG. Oczywiście nasz dystyngowany elegant wymaga szczególnej dbałości w zakresie serwisowania, które może Oba skutery się odbywać jedynie przy zastosowaniu części pochodzących od najlepszych producentów. Rolę skutecznego i wiarygodnego pośrednika w tym zakresie pełni sklep „cylindry.pl”, dbając przy tym, by asortyment cenowo był dostępny dla wszystkich bikerów.

Generic Xor 50 125 – części.

Oba wymienione skutery przeznaczone były, w zamyśle projektantów, na drogi południowej Europy. Chodzi tutaj o specyficzną delikatność sprzętu. Nie oszukujmy się, tak ślicznych dziur, jak w naszych rodzimych nawierzchniach próżno szukać u naszych zachodnich sąsiadów. Generic Xor 50 125 – części, to niezbędne wyposażenie, które powinno znajdować się w garażu. Stale pod ręką powinny być klocki, linki gazu, żarówki, plastiki, a nawet filtry paliwa, biorąc pod uwagę zamiłowanie dystrybutorów produktów naftowych do wzbogacania płynów napędowych przeróżnymi uszlachetniaczami, z naciskiem na wodę. Sklep „cylindry.pl” realizuje dostawy niemal natychmiast, wprost pod drzwi.

Generic Xor 50 125 – części, opinie.

Nie ma niespodzianki! To, co zdecydowanie nie wytrzymuje w polskich warunkach, to układ jezdny. W żadnym wypadku nie należy szaleć po bezdrożach, raczej wskazane jest statyczne i szykowne pomykanie po gładzi miejskiego asfaltu. Braki cech twardości skutery nadrabiają elegancją, i z tego powinniśmy czerpać przyjemność.

Tym bardziej, jeśli atrakcyjna dziewczyna z tego powodu, dłużej obdarzy nas spojrzeniem, a może nawet się uśmiechnie? Takie buty…

Katalog części
Wyświetla 1-16 of 255 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.