Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Zipp Toxic 50

Zipp Toxic 50 2T 4T - części i plastiki

Ciasne, ale własne! Przeuroczy maluch, którego design wydaje się dopracowany w każdym calu. I to w pierwszej kolejności sprawia, że Zipp Toxic zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Wiadomo, taki pieszczoch wymaga odpowiedniego zadbania, dlatego warto znaleźć części ze sprawdzonego źródła, niekoniecznie najdroższego. W sklepie „cylindry.pl” sprawna obsługa stale pracuje, nad zaopatrzeniem magazynów w sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Znajdziemy tam asortyment zarówno dla mniej zamożnych klientów, jak i koneserów, chcących zamienić swoje skutery w prawdziwe bolidy.

Zipp Toxic – części.

Przede wszystkim plastiki, skuterek jest po prostu zbyt ładny, aby jakiekolwiek rysy czy pęknięcia nie dawały się od razu zauważyć. Podobnie sprawa wygląda z układem jezdnym. Klocki i linki gazu dość szybko ulegają zużyciu, zwłaszcza w przypadku bikerów dość solidnej budowy. Nie należy tego traktować jako wadę, raczej jest to naturalny skutek dużych obciążeń. W przypadku części do Zipp Toxic dostęp jest możliwy przez całą dobę, na stronie „cylindry.pl”, zatem bez pośpiechu można zapoznać się z bogatą ofertą sklepu.

Zipp Toxic – części, opinie.

Jako się rzekło, skuter nie jest tylko kolejnym wcieleniem już istniejących. Zmiany dotyczą nie tylko zewnętrznej powłoki. Daje się zauważyć nowoczesny rys także w ekspozycji wskaźników. Nie sposób też przeoczyć sporego, solidnie zamocowanego bagażnika, nielicującego z ogólną sylwetką kosiarki pomykającej na maleńkich kółeczkach, mierzących zaledwie dziewięć cali. Typ wybitnie miejski i tym zapewne kierowali się konstruktorzy.

Z pewnością urocza pasażerka nie zazna komfortu na niewielkiej kanapie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sama zasiadła za sterami. Kto wie, czy nie będzie to początek poważniejszego związku. Tak więc miejcie się panowie na baczności!

Loading...