Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

Zipp Zico Simpli 50 2T

Membrana skuter 2T + uszczelka

Dostępny
21,13 zł

PASEK NAPĘDOWY 788/17/28 WM MOTOR

Dostępny
30,55 zł

WARIATOR KPL

Dostępny
55,14 zł

Filtr paliwa na wężyk 5mm skutery quady motyckle

Dostępny
5,23 zł

Przekaźnik rozrusznika skuter 2T i 4T

Dostępny
23,86 zł

NAKRĘTKA TYLNEJ OSI NAPĘDOWEJ ( KOŁA)

Dostępny
8,39 zł

Tulejka amortyzatora przy silniku do skuterów

Dostępny
6,30 zł

Czujnik stopu hamulca przód prawy do skuterów

Dostępny
9,13 zł

Czujnik stopu hamulca tylnego lewy do skuterów

Dostępny
11,25 zł

Manetki z rolgazem do skuterów rolgaz

Dostępny
12,92 zł

ściągacz magneta

Dostępny
37,01 zł

Kranik paliwa skuter 2T i 4T podciśnieniowy

Dostępny
17,50 zł

Zipp Zico Simpli 2T - części i plastiki

Statystyki są bezlitosne! Tak, tak drodzy Panowie, pod względem bezpieczeństwa jazdy, Panie biją nas na głowę! Dlatego bez najmniejszych obaw możemy im polecić dość agresywny pojazd, jakim bez wątpienia jest Zipp Zico Simpli. Zaskakująco sportowy design w połączeniu z jaskrawymi barwami oraz niezła zrywność, stawiają ten model na wysokim stopniu skuterowego podium. W tym wypadku wskazana jest współpraca ze sprawdzonym dostawcą części, jakim są „cylindry.pl”. Sprawi to, że radocha z szusowania po drogach, będzie pełniejsza!

Zipp Zico Simpli – części.

Systematyczna konserwacja skutera nie dotyczy jedynie Pań. Doświadczeni bikerzy także zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są części serwisowe pochodzące ze sprawdzonego źródła. Zipp Zico Simpli – części to dostawy podzespołów od uznanych w motoryzacyjnym świecie producentów. Rolą sklepu „cylindry.pl” jest udostępnienie ich szerokiej publiczności za cenę, umożliwiającą zakup nawet mniej zasobnej w gotówkę części klientów. Wymaga to oczywiście wysokiego kunsztu handlowego, lecz opinie zadowolonych rajdowców sprawiają ogromną satysfakcję, będąc jednocześnie najlepszą reklamą firmy.

Zipp Zico Simpli – części, opinie.

Model nadzwyczaj bezawaryjny, prowokujący do agresywnej jazdy. W takim wypadku należy częściej kontrolować linki gazu oraz plastiki, zaopatrując się na „cylindry.pl”. Skuter jest stosunkowo lekki, ułatwiając tym samym manewrowanie, nawet w trudnych warunkach.

Czy rzeczywiście oferta skierowana jest tylko do Pań? Oczywiście nie, warto jednak użyć nieco wyobraźni, zanim przekręci się rolgaz do oporu. Nie zawsze szybko, znaczy szybciej.

Loading...