Wybierz swój pojazd (2564 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KEEWAY F-ACT 50 2T - CZĘŚCI

KEEWAY F-ACT skuter 50 dwusuwowy

Skutery Keeway oferują świetne właściwości jezdne oraz doskonałą dynamikę. Również części do KEEWAY F-ACT 50 2T są niezwykle tanie. Klasyczny, dwusuwowy silnik zdolny jest sprostać każdym warunkom, a jego utrzymanie nie kosztuje majątku. F-ACT 50 2T  błyskawicznie przyspiesza i skutecznie hamuje. Osiągami zawstydza znacznie droższe konstrukcje, przez co jest polecany przez znawców i miłośników branży.

Części tuningowe do KEEWAY F-ACT 50 2T także są możliwe do nabycia bez żadnego problemu. W ten sposób jeszcze bardziej poprawimy i tak już wystarczające możliwości pojazdu. Różne modyfikacje poprawiają zarówno wygląd, jak i właściwości jezdne. Możliwa jest chociażby wymiana owiewek lub innych elementów optycznych. 

Części zamienne do KEEWAY F-ACT 50 2T to bardzo prosta lecz niezbędna sprawa. Niski koszt części eksploatacyjnych przyczynia się do pozytywnego wrażenia odnoszonego w trakcie użytkowania tego jednośladu. Szeroki wybór podzespołów ułatwia wybór. W ten sposób nigdy nie zostaniemy bez dostępu do niezbędnych elementów.

Katalog części

PASEK NAPĘDOWY

Części do skuterów
100-27
23,00 zł
Odznaczający się  dobrą jakością i jednocześnie niewysoka ceną , pasek napędowy rozmiar 788/17/28 do większości dwusuwowych skuterów i wybranych skuterów czterosuwowych 

TULEJA AMORTYZATORA SKUTER

Części do skuterów
104-67
9,00 zł
Gumowo metalowa tuleja amortyzatora do skuterów dwu i czterosuwowych o pojemności od 50 do 125 cm

LINKA GAZU KEEWAY MATRIX FOCUS F-ACT

KEEWAY F-ACT 50 2T - CZĘŚCI
42-54
20,00 zł
Linka gazu do Keeway Matrix , Focus , F-act .W tych dwusuwowych skuterach , pompa oleju posiada sterowany linką dozownik .
Wyświetla 1-16 of 185 produktów

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.