Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie polityki prywatności.

Wybierz swój pojazd (5035 produktów)

Wybierz typ pojazdu

Wybierz markę

Wybierz model

KEEWAY F-ACT 50 125 - CZĘŚCI

Katalog części
CYLINDER KPL poj. 125 cm CYLINDER KPL poj. 125 cm 2

Cylinder kompletny do skuterów 125cm

SKUTER 4T poj 125
W 102-120 ( masz w pudełku) AY3552
117,37 zł
Zestaw cylindra do skuterów o pojemności 125. Z tłokiem o średnicy 54,4mm   W kpl : cylinder , tłok , pierścienie , sworzeń , zabezpieczenia , uszczelka pod cylinder, uszczelka pod głowicę
Wyświetla 1-16 of 358 produktów

Zdecydowana większość młodych bikerów marzy o chwili, kiedy przesiądą się z zasłużonej pięćdziesiątki na pełnoprawną maszynę. Oczywiście nie od razu musi to być armatura. Ze względu na własne bezpieczeństwo, dobrze jest dosiąść sprzęt w tym samym segmencie. Keeway F-act 50 może być rewelacyjnym wstępem do przygody ze swoim większym odpowiednikiem, również skuterem, Keeway F-act 125. Oba jednoślady nie różnią się zasadniczo od siebie, poza oczywiście mocą serca. Oba także można serwisować dzięki temu samemu dostawcy części. Mowa o „cylindry.pl”, firmie dbającej o klienta, posiadającej asortyment wprost od uznanych na rynku producentów.

Keeway F-act – części.

Co ciekawe, koszty eksploatacyjne obu skuterów są bardzo zbliżone do siebie, dzięki czemu użytkownicy nie odczują specjalnej różnicy po przeprowadzce. Keeway – części to także zaopatrzenie dla bliźniaczych jednostek Keeway F - act: Evo, City i NKD. Wszystkie są doskonałą kuźnią talentów w zakresie bezpieczeństwa jazdy oraz opanowania podstaw techniki. Dzięki rejestracji konta w sklepie „cylindry.pl”, klient uzyska dostęp do informacji na temat poszukiwanych elementów, co może być szczególnie przydatne w przypadku przesiadki na większy model.

Keeway F-act 50, 125 – części, opinie.

Zaletą przenosin na skuter tego samego producenta jest w pierwszym rzędzie, niemal identyczna obsługa wymienionych modeli. Wszystkie funkcjonują na bazie automatów, mają podobne gabaryty oraz tożsamą technikę.

Choć to zalatuje banałem, dobrze jest poświęcić kilka chwil na zdobycie informacji dotyczących większej maszyny, ot tak, na wszelki wypadek.

Bo w tej zabawie chodzi o to, by wypadków nie było.

Katalog części

Bestsellery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania