Filtruj według

KATALOG CZĘŚCI

KEEWAY FOCUS 50 125 - CZĘŚCI

Producent najwyraźniej obrał sobie za cel wyniesienie swoich produktów, przynajmniej do rangi średniej na motoryzacyjnym podium. Firmie znacznie bliżej do włoskiego Minarelli, aniżeli do swoich azjatyckich kuzynów. Najlepszym tego dowodem jest Keeway Focus, który mimo małego serca, potrafi zaskoczyć sprawnością i zrywem. W pełni zasługuje na solidny serwis, oczywiście z częściami tylko ze sprawdzonego źródła. Załoga sklepu „cylindry.pl”, dokłada wszelkich starań, by w magazynach pojawiały się tylko najlepszy sprzęt, od uznanych producentów.

Keeway Focus – części.

Już choćby fakt, że ktoś pomyślał o regulacji twardości tylnego amortyzatora, wydaje się znakiem, że idzie ku lepszemu. Moc oscylująca wokół piątki także robi dobre wrażenie. Jest to dobry prognostyk dla tych, którzy planują rozbudowę swoich rumaków. Świetnie do tego celu nadają się pełne zestawy tuningowe, które dzięki załodze „cylindry.pl” są dostępne przez całą dobę. Keeway Focus – części, to także pełne podstawowe wyposażenie, które powinno znaleźć się pod kanapą przed każdorazowym wyjazdem. Klucze, linki gazu, świeca i żarówki to niezbędne minimum, jeśli nie chcemy utknąć gdzieś po drodze.

Keeway Focus – części, opinie.

Wygodna kanapa zapobiegająca bólom kręgosłupa na dłuższych trasach, silne serce i atrakcyjny design, to kilka kolejnych plusów. Pasażer niestety ma większy problem, kombinując całą drogę, co zrobić z nogami. Zbyt duży promień skrętu jest w stanie sprawić mniej doświadczonym bikerom sporo kłopotu, lecz świadomość atrakcyjnej ceny w stosunku do jakości skutecznie motywuje do treningów.

Jednym słowem, jeśli już zdecydujemy, by Keeway Focus zagościł na stałe w naszym garażu, nie będziemy żałować. I o to chodzi.

Loading...